IVE Marec 2015

Marcový workshop pre autorov kníh a majiteľov webstránok

 video

E-knihy a krátke videá sú skvelé podporné komunikačné nástroje pre knihy akýchkoľvek žánrov, webstránky, služby, či produkty. Čo sa týka videí - je lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť. Máte chuť oživiť svoje knihy, webstránky, komunikáciu vašich služieb a produktov nástrojmi 21.storočia? Pozývame vás na workshop, na ktorom sa o svete e-kníh a používaní krátkych videí dozviete viac.

Lektori workshopu:

Rudolf Rössel pracuje ako vysokoškolský učiteľ na WebsterUniversityVienna a Vysokej škole manažmentu v Bratislave. Jeho profesionálna oblasť zamerania je informačné technológie, informačné systémy, eCommerce, eBusiness a znalostný manažment. Je spoluzakladateľom ecoletra.com - digitálnej platformy na distribúciu elektronických kníh a je konateľom abilitycreative, s.r.o., konzultačnej spoločnosti, kde sa venuje rôznym podnikateľským projektom. Má titul Bachelor of Science in Business Administration a titul Master of Business Administration zo City University of Seattle.
Prečítajte si Rozhovor s Rudym Rösselom.

Bc.art.Vlado Masný je absolvent FTF VŠMU v Bratislave, odbor strihová skladba.

Od roku 2002 do roku 2014 pôsobil ako animátor a režisér v Televízii Markíza na

Centre kreatívnych služieb.V roku 2013 založil štúdio "TEFstudio", zamerané na produkciu a komplexné postprodukčné práce vo filmovej, fotografickej a televíznej oblasti.V súčasnosti spolupracuje na výrobe relácie "Kredenc" pre Televíziu Markízaa "Krotitelia dlhov" pre RTVS.

Dokončené projekty:
-krátkometrážny film - "Karel Gott 2014 v zákulisí i na scéně" - pre PrimaTV

-dlhometrážný dokumentárny film - "Krídla nad Slovenskom" a "Krídla v boji" - pre Magnetpress Slovakia
Prečítajte si rozhovor s Vladom Masným

Program workshopu:

9 -9,30 prezentácia

9,30 úvod k workshopu – odporúčania a predstavenie účastníkov

10-12.30 Svet E-kníh s Rudym Rösselom

12.30 – 13.30 obed

13.30 – 16:00 Vlado Masný – krátke videá – základy tvorby úspešných scenárov, práca s kamerou, svetlom, kompozíciou. Ako využiť krátke video na oživenie vašej tvorby, webstránky alebo na komunikáciu vášho produktu.

16:00 -16.45 Otázky a odpovede

16.145 – 17:00 Koniec :)

Cena: 59€ /Členky OZ E-ženy 39€/ Účastníci predošlých akcií Literaria: 45€

Miesto a termín konania: Ahaki.sk, 6.3.2015

Pre koho je workshop určený:

-Pre autorov, aj pre majiteľov webstránok, ktorí sa chcú prezentovať aj prostredníctvom E-kníh. E-kniha môže mať inú verziu ako vaša printová kniha, môže mať čisto marketingový charakter. Umením je, ako pre takýto typ marketingu knihy alebo produktu, či webu vytvoriť prijateľnú formu a obsah.

-Pre všetkých, ktorí chcú krátke video použiť ako šikovný promo-nástroj pre propagáciu knihy, webstránky, služby, produktu.

Viete ako robíme marketing? Srdcom!

Pre všetkých účastníkov workshopu ponúkame dodatočné individuálne konzultácie s Gabi Revickou a Andreou Trávničkovou. Pomôžeme vám naštartovať marketing srdcom, zmysluplné riešenie nastavené pre vašu cieľovú skupinu a s obsahom, ktorý korešponduje s vašim zámerom. (Dvojhodinové stretnutie + dodatočný výstup zaslaný cez email.) Cena 159€, pre účastníkov workshopu 119€!

Na workshop sa môžete prihlásiť prostredníctvom prihlasovacieho formulára. (nájdete nižšie na tejto strane)

Tešia sa na vás organizátorky workshopu Gabi Revická a Andrea Trávničková

workshopy@tricio.sk, kontakt@e-zeny.sk

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie