Ako sa o seba postarať (v strese)

4.3. 2016 – 9:30 – 16:00 Ako sa o seba postarať (v strese)
Zážitkový workshop s PhDr. Hanou Šcibrányovou, líderkou Inštitútu Virginie Satirovej na Slovensku, novembrovou hosťkou Roku E-žien. Workshop pracuje s nástrojmi tejto špičkovej odborníčky na ľudské duše, vychádza z jej učenia a účastníci získajú zručnosti, ako sa o seba čo najlepšie a bezpečne postarať v stresových chvíľach. Prihlásiť sa môžete tu.

 Program zážitkového workshopu Ako sa o seba postarať v strese

9:00 – 9:30 – registrácia a ranná káva

9:00 – 10:30 – úvod a očakávania účastníkov

10:30- 12:00 – sebapoznanie ako zdroj pre úspešné podnikanie – Proces sebapoznania a čo nás ovplyvňuje v živote aj v podnikaní
- Pozície v strese
- Čo pôsobí na nás v strese a ako na stres reagujeme
- Čo vieme a čo nevieme o sebe v strese
- Kongruencia – aký má význam byť kongruentný v osobnom aj pracovnom živote
- Sebaúcta

12:00 – 13:00 Obed

13:00 – 14:30 Štýly učenia – prijímania a odovzdávania informácií, sprevádzanie, nalaďovanie sa, vedenie v procese komunikácie , zdroje a prekážky

14:30 – 14:45 – Prestávka

14:45 – 15:30 – Proces zmeny

15:30 – 16:00 Záver

 

HankaPhDr Hana Ščibranyová: 

"Na začiatku mojej profesionálnej dráhy som si zvolila prácu s deťmi, pripadalo mi, že v deťoch je veľký potenciál pre budúcnosť. Práca s deťmi ma priviedla naspäť k rodine, ktorá je bohatým prameňom pre všetkých svojich členov. Virginia Satirová ma vrátila ku každému človeku z rodiny ako k jedinečnej bytosti a k jeho príležitosti vrátiť sa k sebe samému. Čoraz viac ma zaujíma práca s ľuďmi, aby plnšie využívali svoj potenciál a mohli radostnejšie žiť s milovanými ľuďmi v partnerstve a pri rodičovaní a zvládať rôzne neistoty, sklamania a bolesti."

Klinický a poradenský psychológ a psychoterapeut s licenciou SKP a certifikátom EAP.
Lektorka a predsedníčka IVS v SR.
Bratislava

Profesionálne zameranie:

Psychodiagnostika a ďalšia klinicko-psychologická a poradenská činnosť a psychoterapeutická práca s dieťaťom, adolescentom a dospelým jedincom, párom, rodinou a skupinou, vrátane psychotraumatológie, krízovej intervencie a práce so stratou a zármutkom.

Lektorovanie seminárov pre profesionálov aj verejnosť a výcvikov pre psychoterapeutov, supervízna činnosť a individuálna cvičná terapia pre frekventantov a absolventov psychoterapeutických výcvikov.

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie