Arteterapia pre ženu

Zážitkový workshop s Ivanou Jungovou - Arteterapia pre ženu

 

Pozývame vás na zážitkový seminár s MUDr. Ivanou Jungovou, mladou lekárkou, ktorá využíva prirodzené zdroje vo forme bylín (sama ich zbiera a spracúva), poskytuje energetické masáže (shiatsu a tuina), študuje v Prahe akupunktúru pod záštitou čínskej univerzity a venuje sa ARTETERRAPII. Sprevádza ľudí s rôznymi ťažkosťami, pomáha im objavovať ich vlastné hlbiny a vyrovnať sa s problémami. Ivanka bola hosťka februárového Roka E-žien (preklik sem).

O čom bude náš zážitkový workshop ARTE-TERAPAIA PRE ŽENU?

Tvorivý proces je nádherným poznaním vlastného vnútra, výpravou k svojmu srdcu, pocitom a emóciám. Vďaka nemu človek nachádza sám seba a je schopný kráčať vlastnou, dosiaľ nevyšliapanou cestou. Kreativita mu dáva nielen pocit slobody, ale aj bezpečia, ktoré pramení zo schopnosti oprieť sa o vlastné piliere. Daný pocit bezpečia sa buduje pomaly, no ak už existuje, vonkajší svet ho už nie je schopný zlikvidovať.

V rámci skupinovej arteterapie pre ženy poodhalíme závoj tajomstva tejto terapeutickej metódy. Zameriame sa na ženskú časť duše, vnímavú, pokojnú, prijímaciu. Tú, ktorej autorita a sila pochádza z jemnosti a krehkosti. Tú, ktorej pohyb vychádza z pokoja a pokojom je prestúpený. Budeme sa venovať vlastnej nehe, vnímať v tvorivom procese všetkými zmyslami okolitú realitu. Preciťovanie ženskej časti duše sa dá prirovnať k ponoreniu sa do mora. Rešpektovať jeho silu, rytmus, dýchanie.

Čo sa týka materiálu, čaká nás práca s kolážou a zahráme sa s mačkou vo vreci.

Pokiaľ seminár účastníčky osloví, uvažujeme o otvorení uzavretej skupiny, ktorá by sa stretávala pravidelne. (Pokiaľ máte záujem o workshop a nevyhovuje vám termín napíšte nám na kontakt@e-zeny.sk)


Dátum, čas a miesto: 10.3.2016,  9.00- 11.15 hod, Koceľova 17, Bratislava (centrála OZ E-ženy)

Minimálny počet účastníkov: 6, maximálny počet účastníkov: 10

Cena pre členky OZ E-ženy a ich partnerov: 18€

Cena pre ostatných: 23€

arteterapia   arteterapoa   arteterapia

 

 

 Pozrite si ďalšie výhody členstva v OZ E-ženy

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie