Modrá šelma a Avatari

Dvaja skvelí lektori v jeden deň:  Modrá šelma s Mirkou Števkovou a AVATARI Pala Hlubinu

Inštitút vzdelávania Ežien vás pozýva na dva originálne workshopy, zamerané na marketing, reklamu a komunikáciu. Naši špičkoví lektori vám prinesú praktické a najmä funkčné informácie o tom, ako sa úspešne prezentovať na Facebooku a tiež kto a kde sú vaši cieľoví klienti.

                                                    Facebook – ľahko a lacno s modrou šelmou

mirka-stevkovaMirka Števková je úspešnou lektorkou IVE, pre veľký záujem o jej tému Skrotenie modrej šelmy – ako efektívne a úsporne propagovať svoju firmu, značku, či osobu na Facebooku, opakujeme jej workshop znova. Jej osobné skúsenosti považujeme za veľmi cenné a jej neustále študovanie informácií o ,,modrej šelme“  šetrí aj náš čas. Zdá sa nám užitočné podeliť sa s aktuálnymi trikmi a tipmi o tom, ako spravovať Facebook.

Pre záujemkyne a záujemcov o individuálne konzultácie platí 30% zľava, pokiaľ ste členkami OZ E-ženy /platí aj pre partnerov a manželov E-žien/.

 

Termín: 8.10.2015 od 9,30hod do 12,30, miesto: Ahaki.sk, Bratislava

Cena: 29€ pre členky OZ Eženy a ich partnerov, pre ostatných 45€

Pri kúpe celodenného workshopu – zľava – čítajte nižšie

 

Kde je môj cieľový klient a ako trefne ho osloviť?

 

palo-hlubinaPalo Hlubina , známy publicista, marketér a  osvedčený lektor Literaria, kde nám opakovane predviedol, na koľko spôsobov je dobré vedieť klásť správne otázky. Prax mnohým účastníkom workshopu potvrdila, že nejde len o novinársky použiteľné zručnosti, ale užitočnosť týchto techník je použiteľná v širokej praxi...

Avatari Pala Hlubinu sú orientované na vaše cieľové skupiny . Preskúmame, kto sú vaši potenciálni klienti, kde sa nachádzajú, ako myslia, ako tomu všetkému efektívne podriadiť filozofiu vášho marketingu.

Viac informácií o avataroch a ich vnímaní z pohľadu Pala Hlubinu prinášame v článku Avatari Pala Hlubinu 

 

Termín: 8.10.2015 od 13,30hod do 16,30, miesto: Ahaki.sk, Bratislava

Cena: 29€ pre členky OZ E-ženy a ich partnerov, pre ostatných 45€

Pri kúpe celodenného workshopu  pre členky OZ E-ženy a ich partnerov 55€, pre ostatných 79€ 

 

 

                                   

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie