Základy PR a komunikácie

19.9.2016 9:00 - 14:00

Aj malé firmy môžu mať v médiách veľký priestor. Kto sú vaše cieľové skupiny a ako s nimi komunikovať. Ako komunikovať s médiami, ako budovať značku, ako si spraviť plan komunikácie, nástroje komunikácie. Workshop vedie Andrea Trávničková

 

Obsah workshopu:

Čo je to PR

Identifikácia cieľových skupín

Tvorba základných posolstiev

Tvorba tlačovej správy

Základné rozdelenie médií

Základné princípy fungovania médií a mediálneho trhu

Ako si pripraviť dobrú komunikačnú stratégiu - základné kroky

Praktické cvičenia

 

Lektorka:

andreaMgr. Andrea Trávničková

Primárnou oblasťou môjho profesionálneho pôsobenia boli viac ako 20 rokov médiá, vzťahy s médiami, komunikácia a PR. Svoje skúsenosti v oblasti PR a komunikácie som získavala počas svojho pôsobenia v nadnárodnej spoločnosti WARNER MUSIC, kde som pracovala ako PR a marketingový manager, ako aj v pražskej PR agentúre GCI Praha, kde som sa podieľala na tvorbe komunikačných stratégií a media relations pre klientov. Od roku 2001 som pracovala ako PR manager a hovorca private equity skupiny Penta. Počas piatich rokov pôsobenia v Pente som vytvárala, riadila a spolu so svojim tímom napĺňala komunikačnú stratégiu skupiny, ako aj jej jednotlivých investee companies. Mám bohaté skúsenosti v oblasti internej a externej komunikácie, komunikácie manažmentu zmeny, event manažmentu, komunikačných tréningov, krízovej komunikácie a komunikačného poradenstva. V roku 2007 som založila PR a eventovú agentúru 1st CLASS AGENCY a do roku 2012 som bola jej spolumajiteľkou. Na pozícii managing partnera som sa aktívne venovala poradenstvu pre vybraných klientov. Zároveň som vytvárala a viedla odborné workshopy pre profesionálov z oblasti komunikácie a PR.
Od roku 2011 sa venujem individuálnemu koučingu, inšpirujem a sprevádzam svojich klientov na ceste ich osobného a profesionálneho vývoja. Svoje zručnosti rozvíjam v spolupráci s Inštitútom Virginie Satirovej, kde som úspešne absolvovala dvojročný výcvik podľa modelu Virginie Satirovej pre pomáhajúce profesie.

 

 

Workshop Základy PR a komunikácie 19.09.2016

Členstvo v OZ E-ženy: *

Cena workshopu je pre členky OZ E-ženy 49 EUR, cena workshopu pre nečlenky OZ E-ženy je 69 EUR. Po odoslaní formuláru považujeme vašu prihlášku za záväznú. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vás!

Ak nie ste členka OZ E-ženy a máte záujem sa ňou stať a využívať ihneď výhody členstva, informujte sa na kontakt@e-zeny.sk

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie