Workshop - nakvantujte si úspech!

Nakvantujte si úspech!

                                           – špeciálny obsah pre Eženy!

 

Máte svoj recept na úspech?  Viete, ako sa na úspech napojiť a zostať s ním v stálom kontakte? Ak máte chuť podporiť vaše podnikanie a posilniť svoju cestu k úspešnému rozvoju, pozývame vás na workshop  s Ľubicou Mackovou.

Exkluzívne pre E-ženy budú zaradené témy:

-5 princípov tvorby reality,

-odmietanie v živote

- kvantový dosah nevedomých a vedomých rozhodnutí.

 ,,O našom úspechu v čomkoľvek rozhoduje najmä stav nášho vedomia - ako vedome vieme pracovať s vlastnými myšlienkami, emóciami, stresom. Dva ďalšie ukazovatele, ktoré úspech podporia, alebo ho deštruujú: vnútorný súlad s povahou práce a príťažlivosť k radosti. No a posledným je schopnosť a ochota konať :-)“, Ľubica Macková

 

Termín a miesto konania: 30.9.2015,13.00-17:00hod, Ahaki.sk, Bratislava

 

Informácie o lektorke: Ľubica MackováKvantový osobnostný rozvoj, Obchod a služby cez srdce. Individuálne i bizniskonzultácie v sebarozvoji, tréningy, semináre, workshopy,prednášky


Keď som si po prvý raz definovala zmysel môjho života, pochopila som, že zaň považujem vývoj. Odvtedy viac či menej vedome skúmam, čo všetko je v živote (nielen  mojom)  možné. S postupujúcim vekom  chápem, že  vedomá cesta je  pre mňa najdôležitejšia.  Čím viac som samu seba zbavovala rôznych blokov a obmedzujúcich presvedčení, tým viac ma ľudia vyhľadávali.  Najprv som tieto signálky nechápala a dokonca som ich odmietala vidieť.  Občas som si povedala, že by bolo skvelé prerozprávať sa takto životom s ľuďmi, vypočuť ich a vedieť byť s nimi v rôznych situáciách tak, aby znova nadobudli silu, motiváciu pre spokojný život  a vedomie, že si takmer čokoľvek môžu zariadiť a vytvoriť tak, ako skutočne chcú... Ako absolventka sociálnej práce som bola účastná mnohých príbehov a zážitkov. Spoznala som ich v samospráve, štátnej správe, neziskovom sektore, i v biznise.

Pred šiestimi rokmi - keď ma život nútene zastavil - som musela zísť až na esenciu vlastnej existencie a ak som chcela prežiť, musela som pochopiť, kam som odbočila a ako sa vrátiť k sebe, späť na životaschopnú cestu.  Mala som rok času sama pre seba ... času, ktorý som si predtým v biznise nevedela darovať. V tom období som sa dotýkala smrti, jej podstaty, ale i podstaty života a dôvodu, pre ktorý som tu. Zbierala som nevdojak príbehy iných ľudí a videla, ako všetci riešime to isté ... chceme byť šťastní, konať svoje poslanie, mať zmysluplné vzťahy a tešiť sa zo života.  Zo silného príbehu svojho, i príbehov iných ľudí sa mi začali skladať najdôležitejšie témy, ktoré  som začala spracovávať do poznámok. Dnes z nich pripravujem knihu :-)

Pred piatimi rokmi som dala povolenie sama sebe realizovať semináre, workshopy, prednášky, tréningy a individuálne konzultácie na rôzne témy nielen pre verejnosť, ale i firmy a korporácie. To dovolenie som si udelila preto, lebo som významne zmenila svoj život vo všetkých parametroch. Tvorím si vedome svoju realitu.

Na workshopoch hovorím vždy iba o témach, ktoré som si sama prežila a spracovala. V ktorých som zaznamenala svoj vlastný posun a viem popísať cestu, ktorou sa môže vydať ktokoľvek. Dôležitou prioritou pre mňa je, aby si účastníci našli slobodne svoju vlastnú cestu. Moja cesta im môže byť inšpiráciou – či už sa s ňou stotožnia, alebo sa voči nej vymedzia.

Poznania stále prehodnocujem a raz za čas sa vraciam do bodu "nula", kedy si uvedomím, že nič neviem :-) Čo je výborný základ pre nové uhly pohľadu a tým aj zmenu reality :-)

Na mojej ceste ma sprevádzalo a sprevádza niekoľko významných procesov:

  • 6-ročný výcvik v psychoterapii a poradenstve (smer C. Rogersa) (1994 - 2000)
  • Ho´oponopono – havajská liečebná technika (2010)
  • transformácie reality prostredníctvom kvantového poľa a kvantovej vlny (2013)

 

Cena workshopu: 29€ pre členky OZ Eženy a ich partnerov, pre nečlenky 45€

 

**************************************************************************************

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie