Bezplatný 4 dňový webinár Dr. Joa Dispenzu

Ako zažívať stav FLOW a pritiahnuť si do života to, čo si skutočne želáme?

Ako zažívať stav FLOW a pritiahnuť si do života to, čo si skutočne želáme?

Či sme si toho vedomí alebo nie, sme spojení s niečím vyšším, čo nás presahuje, či už to nazývame Bohom, Universom, vyšším JA, Vesmírom, elektromagnetickým alebo kvantovým poľom. Neustále vysielame informácie do tohto poľa a zároveň ich prijímame, vedome alebo nevedome. Sme bytosti, ktoré neustále vyžarujú energiu. Ak chceme, aby sa nám v našich osobných či pracovných životoch darilo, aby sme mohli naozaj zažívať stav flow (prúdenia) v našom živote, treba dodržať určité princípy, o ktorých sa dozviete na bezplatnom 4-dňovom webinári Joa Dispenzu. Tie môžu veľmi ovplyvniť našu budúcnosť, aj to, ako sa vysporiame s našou minulosťou.

Väčšinu času trávime tým, že reagujeme na podnety z vonkajšieho sveta, na ľudí a okolnosti, ktoré sa nám v živote dejú, čo je v poriadku, avšak výsledkom toho sú emócie, ktoré sú záznamom minulosti. Takže, ak zakaždým prežívame rovnakú emóciu pri reagovaní na vonkajší svet, či už ide o smútok, hnev, žiarlivosť, strach, frustráciu, závisť, úzkosť, pocit viny, posudzovanie.., sme akoby zaseknutí v minulosti, pretože emócie sú následkom prežitkov v minulosti a to vyčerpáva našu energiu. Ak im venujeme svoju pozornosť (platí, že čomu venujeme pozornosť, tam vkladáme svoju energiu), čím viac pozornosti dávame svojim emóciám, tým viac dávame pozornosti svojej minulosti. Ak je energia v našej minulosti, neplynie žiadna energia do našej budúcnosti a sme akoby v stave flow smerom do minulosti, nie naopak. Takže všetko v našom živote zostáva rovnaké. Kombinácia toho, ako myslíme a ako sa cítime ovplyvňuje každý aspekt nášho života. Ak cítime vďačnoť, radosť, lásku, slobodu, inšpiráciu, vysielame povznášajúci pocit, ktorý k nám pritiahne úžasné veci. Tie k nám priplávajú samé zo stavu flow.

Ak túžime isté veci vo svojom živote zmeniť a vytvoriť stav flow, musíme najskôr zmeniť svoju energiu.

  • Ako vysielame našu energiu a ako ju zmeniť?
  • Ako vysielať tie správne informácie do kvantového poľa, aby sme si pritiahli to, čo chceme a nie to, čoho sa bojíme a nechceme?
  • Ako tvoriť svoj život vedome a nie len reagovať na podnety a ľudí z vonkajšieho sveta?
  • Ako naše myšlienky vytvárajú magnet, ktorý si pritiahne príliv toho, čo prúdi k nám, či už pozitívneho alebo negatívneho?
  • Ako dosiahnuť, aby k nám prichádzalo to, čo chceme, napr. hojnosť, zdravie, nový partner, práca, láska, nové bývanie... namiesto zložitého vyhľadávania či pritiahnutia opaku?
  • Ako pracovať so svojím zámerom v spojení s vyšším JA?
  • Ako si ponechať energiu na vytváranie budúcnosti, po akej túžime, na uzdravovanie, na vytváranie hojnosti a nového osudu?

 

Odpovede na tieto otázky a praktické zručnosti, ako si vytvárať svoj život vám prináša bezplatný úvodný online tréning s Joe Dispenzom od 7.12.-10-12.2020, ktorý môže zmeniť váš život. Zistite, ako sa vaše myšlienky môžu stať vašou realitou.

 

LINK NA PRIHLÁSENIE

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie