Autorská škola Literário: Autorské písanie – čas pre vašu tvorbu, čas pre písanie knihy

Termín 25.11. je už obsadený.

Autorský workshop je obsadený, najbližší workshop autorskej školy Literario bude 31.1.2017, informujte sa prostredníctvom mailu gabriela@e-zeny.sk

Workshop LiterarioPozývam vás na celodenné autorské stretnutie venované výhradne písaniu. Ak budeme chcieť, stretneme sa opäť a porovnáme, kam sme sa s písaním textov dostali. Podporila som vyše desiatku autorov, ktorých rukopisy sa premenili na hotové knižné diela. Niektoré z nich môžete vidieť v priestore, kde sa naše stretnutie bude diať. Niektoré knihy sme vydali my, ale aj rôzne ďalšie vydavateľstvá a niektoré sú práve v procese dokončovania.

                           Hravé písanie v tráve,

                            v zime nie je to pravé,

                            O čo ide? Veď práve.

Mám rada hru s rukopismi, ich proces premeny, dozrievania, očisťovania. Bláznivé hranie sa s nimi. Budeme spolu zdieľať, kam chceme posunúť rozpísané rukopisy, či akúkoľvek autorskú tvorbu a potom sa pustíme do nerušeného písania. Je jedno, či ste sa rozhodli písať poviedku, novelu, román, akýkoľvek typ textu, ktorý potrebujete začať, dokončiť alebo prepísať do vhodnej podoby.  

Dôležité: Miesto na autorskom workshope máte záväzne rezervované až po odoslaní riadne vyplnenej prihlášky, na čo nadväzuje úhrada následne vystavenej faktúry zo strany organizátora. Nakoľko je počet miest na workshope limitovaný, za predpokladu náhodného príchodu (bez prihlášky a úhrady) si vyhradzujeme  právo na odmietnutie účasti na workshope. Ďakujeme za pochopenie.

 

Cena za workshop a dodatočnú 45minútovú individuálnu konzultáciu s lektorkou  

- absloventi  workshopov Literario a členky OZ E-ženy 59€ 
- bežná cena: 75€

Cena za stravu: 15 € strava a nápoje

Strava, ktorú vám ponúkame je výnimočná a pestrá, bude zabezpečená počas celého stretnutia (zdravé nátierky, polievka, obed a dezert z dielne biomatka.sk). Čerstvá voda z artézskej studne, kávy a bylinkové čaje bez obmedzenia, bylinková a ovocná limonáda z ovocia od babičky.

Maximálny počet účastníkov: 8, tento typ workshopu je možné zrealizovať aj v individuálne, prípadne aj pre inú skupinu záujemcov, napíšte, ak máte záujem o iný typ  workshopu, prípadne o iný termín.Gabi Revicka - Literario

Teším sa na vás.:-)

Gabriela Revická,

autorka kníh Juliet a tá druhá, Momenty zo života vydatej ženy, Ukážem Ti Slovensko/I will show You Slovakia, Trips for trips around Slovakia/Tipy na výlety po Slovensku.

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie