Dopíšte príbeh - večerný autorský workshop

Workshop pre autorov, ktorí majú chuť rozvíjať svoju kreativitu.

Prihlásení autori dostanú zadanie, ktoré si budeme spolu čítať. Okrem toho, že objavíte pestrosť autorských úvah, výborne sa zabavíte a dostanete spätnú väzbu od skúsenej jazykovej korektorky z vydavateľstva Tatran, od pani Evy Melichárkovej.

Poradí vám, ako zdokonaliť štylistiku a gramatiku vo vašich textoch, odporučí vám odborné zdroje, prostredníctvom ktorých sa vám bude ľahšie pracovať s vašimi literárnymi dielami.

 

Mediálnym partnerom workshopu pre autorov je spoločnosť Panta Rhei, s ktorou koncom roka oceníme autorov najzaujímavejších príbehov. 

Panta Rhei

Workshop vedie:                       

Gabriela Revická, zakladateľka Autorskej školy Literario.eu, autorka kníh  Ukážem Ti Slovensko I,II /dvojjazyčné knihy), Momenty zo života vydatej ženy, Juliet a tá druhá, Tipy na výlety po Slovensku. Jej  profesionálny život sa spája s projektom OZ E-zeny.sk, ktorý je zameraný na podporu žien v podnikaní a na podporu ich kreativity:  www.gabriela.ezeny.sk

Termín, miesto a čas: 29.5.2018, Bratislava (Staré Mesto), 16:30 hod. - 20:00 hod.

Cena: 25 Eur - bežná cena, 19 Eur - členovia klubu Literario, členky OZ E-ženy a ich parteri

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie