Medzi nami ženami

medzi nami zenamiOd princeznej ku kráľovnej

Aké by to bolo, keby ste sa mohli stať sama sebou v tej najlepšej verzii, akú si viete predstaviť? Ženou, ktorá žije svoj život podľa seba a koná v súlade sama so sebou, so svojou životnou cestou. Sú to vzácne okamihy, vidieť sa v zrkadle, ako nám žiaria oči, keď sa cítime naplnené a spokojné.

Ak sa vo vás už dlhšie ozýva váš vnútorný hlas a dáva vám najavo nesúlad medzi vaším vnútrom, ženstvom či vaším životom a uvedomujete si, že vo víre každodenných povinností zabúdate na vzácny čas pre samú seba, skúste sa pozrieť na dary, ktoré vám váš nepokoj môže priniesť. Rozlúčte sa so svojou vnútornou princeznou a dovoľte vládnuť vašej kráľovnej. 

S radosťou a nadšením otvárame ženské zdieľania. Spájame ich s prianím, aby sme podporili naše ženstvo, spoznali mäkkosť ženskej sily a radosť z kontaktu so svojou vnútornou ženou, s našou vnútornou bohyňou.  Je na vás, ako pomenujete tú, ktorá žije celý čas vo vašom vnútri a túži k vám prehovoriť a navždy s vami zostať v spojení, aby smela podporovať vaše slobodné sny.

Na našich spoločných komorných stretnutiach sa budeme venovať nájdeniu vašich odpovedí na najčastejšie otázky žien:

  • Kde sa na svojej životnej ceste nachádzate a akým smerom sa túžite uberať? V osobnom živote aj v práci. Prepájanie vnútorných potrieb s vonkajšími.
  • Napĺňa vás vaša pracovná realizácia, je v súlade s vašimi talentami? Dokážete vidieť svoj potenciál, prichádza k vám prosperita tak, ako si želáte? Budeme hľadať pochopenie toho, čo hľadáte, či vám chýba hobby, oddych, alebo prichádza potreba zmeny vo vzťahoch či v práci.
  • Aké sú naše strachy, ako s nimi pracovať tak, aby nám slúžili?
  • Prečo je sebaláska potrebná a ako ju odlíšiť od egoizmu?
  • Sebaúcta - kto vlastne som? Vážim si samú seba, dokážem sa prijať takú, aká som?
  • Kde je vaša vnútorná žena a ako s ňou komunikujete?
  • Kde je váš vnútorný muž a koľko priestoru mu dávate?
  • Aký je rozdiel medzi princeznou a kráľovnou a kým chcem byť?

Naše stretnutia budú spojené s hudbou, ktorú ste si už dávno zamilovali alebo ste ju možno ešte nikdy nepočuli. Urobíme si rituály očisťovania a povenujeme sa témam, ktoré so sebou prinesiete. Ak to budú vaše želania, verím, že nájdeme spôsob, ako k ich naplneniam vykročiť. Nie je dôležité, či je vaša cesta kratšia alebo dlhšia. Dôležité je, aby vás napĺňalo kráčať po nej s radosťou, vidieť jasnejšie kontúry svojej vízie a približovať sa k nej čoraz odvážnejšie.

Odporúčané oblečenie:  pekné voľné ženské oblečenie, ktoré vás má vystihovať a možno ste si ho ešte nemali odvahu obliecť.  Tešíme sa na vás. 

Gabriela Revická & Tamara Osaďanová

 

O lektorke Gabi Revická 

Gabi RevickaSom žena, matka, dcéra, milenka, stará mama, podnikateľka, autorka kníh, kňažka, lektorka.

Absolvovala som školu pod vedením avalonskej kňažky Katinky Soetens, seminár pod vedením jej učiteľky Kathy Jones, semináre  Araretama brazílskej šamanky a autorky vibračných esencií Sandry Epstein, mám za sebou desiatky individuálnych hodín u Jasminy Ivanovič, ktorú považujem za moju dlhoročnú učiteľku, absolvovala som niekoľko workshopov zameraných na ženskú tantru  a rôzne ďalšie semináre so zameraním na osobnostný rozvoj.

Koučing som začala robiť až po ukončení odborného kurzu v Koucinkcentrum.cz, reprezentovala som podnikanie žien za Slovensko na medzinárodnej konferencii podnikateliek v Madride a dostala som ocenenie AMIS za najlepší podnikateľský projekt roka (súvisel s mojím pôsobením v cestovnom ruchu).

gabi revicka s vnuckamiSprevádzam ženy počas ich hľadania prosperity cez ich talenty, cesty k sebe, k svojej vnútornej žene.

Som spoluautorkou projektu www.ezeny.sk (podpora, networking, podnikanie, realizácia ženy) a autorka projektu Literario.eu (ako vydať knihu, ako pokračovať s rukopisom, pomocná ruka pre autorov).

Mám za sebou dlhoročné podnikanie  v oblasti cestovného ruchu (od roku 1996).

Moje autorské diela: Momenty zo života vydatej ženy (2009), Ukážem Ti Slovensko/ I will show Slovakia I a II (2009-2011), Juliet a tá druhá (2012), Tips for trips around Slovakia/ Tipy na výlety po Slovensku (2015)
Viac na www.gabriela.ezeny.sk, https://www.facebook.com/gabriela.revicka

 

S organizáciou a občerstvením mi bude pomáhať Tamara Osaďanová 

Tami BruncherSom žena, matka, dcéra, manželka, milenka, podnikateľka, lektorka, momentálne na materskej dovolenke. Spolupracujem s Gabi Revickou v E-ženách, píšem rozhovory a pomáham pri spolupráci s partnermi a organizácii viacerých podujatí. Počas svojej prvej materskej som založila gastro-projekt www.bruncher.sk – zážitkovú donášku zdravých raňajok a brunchov do postele a do práce, organizujem kurzy zdravého pečenia a varenia pre dospelých aj maminy s deťmi. Dlhé roky som pôsobila ako lektorka anglického jazyka pre deti aj dospelých. Absolvovala som tréning osobného rozvoja v praxi – Powertraining, kde som neskôr pôsobila ako pomocná trénerka. Mám za sebou viaceré semináre osobného rozvoja (Kvantová prosperita, semináre Marka Dzirasu, Speak-up a i.). Gabin návrh na spoluprácu som prijala s nadšením a zároveň s veľkou pokorou. Zároveň je mi cťou, že budete môcť ochutnať z mojej kuchyne – počas prestávky budem mať pre vás pripravený chutný a zdravý domáci brunch na podporu nášho bytia (kváskové domáce chlebíky – špaldovo-ražný a bezlepkový ryžovo-pohánkový s domácimi nátierkami bez lepku či laktózy + sladké prekvapenie).

  

Termín prvého stretnutia: 24.02.2018 od 14:30 – 18:00 hod.

Termíny ďalších stretnutí upresníme po úvodnom stretnutí.

Miesto stretnutia: Centrum vedomého rozvoja Shangrila, Segnerova Kúria - Michalská 7, Bratislava

Cena úvodného stretnutia: 55,-€, pre členky OZ E-ženy je zľavnená cena 33,-€. (Informácie o ďalších výhodách členstva v E-ženách vám rady pošleme).

Zdieľania budú mať pokračovanie, ide o cyklus 5 stretnutí (1x za mesiac). Cena všetkých 5 stretnutí je spolu 275,-€, pre E-ženy 165,-€. Ak sa rozhodnete vopred si zakúpiť  všetky stretnutia naraz, ponúkame vám zľavu 10 % z celej sumy.

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie