Pozývame vás na Rodinné a pracovné konštelácie s Helenou Ballovou

Dátum:     07. októbra 2017

                  25. novembra 2017

Čas:           9:30 – 17:30

Miesto:      Bratislava - konkrétne miesto bude upresnené neskôr

Lektor:       Helena Ballová

 

Takmer každý z nás sa v jednotlivých životných etapách dostane do situácií, kedy sa zamýšľa nad zmyslom života. Často to býva v náročných životných etapách, keď sa nám nedarí, keď na nás všetko padá, čokoľvek nás dokáže rozladiť, dokonca aj tá najmenšia drobnosť a upadáme do melanchólie. Často zabúdame na to, že to najdôležitejšie je náš život a rozhodnutie, čo s ním urobíme. Konštelácie vám dokážu dať základný obraz o tom, čo sa aktuálne deje pod povrchom a aj keď to znie akokoľvek zvláštne, tak môže stačiť, že to uvidíte a následne sa môžu udiať vytúžené zmeny.

 

Konštelácie prebiehajú v štyroch krokoch:

1. Rozhovor

Výmena informácií medzi klientom a lektorom (konštelárom), ktorá slúži na to, aby sa určili elementy, s ktorými sa bude pracovať.

2. Výber zástupcov

Klient si vyberie zástupcov za jednotlivé elementy čím sa vytvorí 3D mapa.

3. Pozorovanie a diagnostika

Klient sa stáva pozorovateľom a na základe rozhovoru s konštelárom môže uvidieť, kde je problém a čo vedie k zlepšeniu situácie.

4. Záver – cesta k riešeniu

Poďakovanie zástupcom za to, že boli dostupní a priestor na vyjadrenie. Táto časť je krátka, aby klient racionalizoval čo najmenej.

,,Konštelácie sú pre mňa veľmi účinná metóda pre odhaľovania vzťahov v ktorých žijeme. Vzťahov v tom najširšom slova zmysle: k rodine, priateľom, kolegom, ale aj k veciam a k hodnotám v našich životoch. Čo s tým dokážeme urobiť v našich životoch je na nás.” Helena Ballová

 

Prihláška - termín 07. 10. 2017:

http://www.drfirma.sk/sk/akcia/rodinne-pracovne-konstelacie/

 

Prihláška - termín 25. 11. 2017:

http://www.drfirma.sk/sk/akcia/rodinne-pracovne-konstelacie-2/

 

30% zľava pre Eženy!

 

Rozhovory s lektorkou

http://www.intimi.sk/clanok/546-helena-ballova-lektorka-konstelacii

http://www.intimi.sk/clanok/554-helena-ballova-lektorka-konstelacii

 

Informácie o Helene Ballovej nájdete na jej webvizitke

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie