Ďakujeme za vašu registráciu

Ďakujeme za vašu registráciu na náš bezplatný webinár pre Virtuálne asistentky.

Každému účastníkovi ponúkame bezplatnú účasť 1x, preto si vás dovoľujeme upozorniť, ak by sa vám z nejakých dôvodov zmenili plány, napíšte nám email alebo pošlite sms na 0905 654 159.
V prípade, že si budete priať náhradný termín, budeme brať do úvahy, že ste nám v dostatočnom časovom náskoku dali vedieť.

Naše webináre realizujeme cez ZOOM, ktorý je zdarma stiahnuteľný, ak ho náhodou nemáte, je nevyhnutné, aby ste si ho naištalovali pred webinárom.

Zasielame vám link, cez ktorý sa pripojíte do miestnosti, kde bude webinár prebiehať:
https://us02web.zoom.us/j/87138339014

Začíname presne, preto vám odporúčame, aby ste sa pripojili najneskôr 5 minút pred začiatkom webinára, aby sme predišli technickým ťažkostiam.

Ďakujeme vám za dôveru, tešíme sa na vás na najbližšom stretnutí a ak nám spolu bude dobre, tak možno aj na ďalších. :)

S prianím krásneho dňa,
Gabi Revická, Niki Kolesár
www.ezeny.sk

PS: Naše odporúčanie
Po odoslaní prihlášky by ste mali do 5 minút dostať automatickú odpoveď. Ak by vám neprišla, odporúčame, aby ste sa pre istotu pozreli, či sa nenachádza v Reklamách, pretože by sa mohlo stať, že by sa vám stratila aj naša odpoveď s konkrétnymi informáciami, na ktoré budete čakať.

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie