Workshop Kráľovná reči tela

Workshop pre všetky ženy, ktoré chcú rozumieť reči tela

Stretnutie vďaka ktorému pochopíte, ako sa z princeznej, ktorou sa každá z nás narodí, môže stať vedomou voľbouMonika Stehlíková kráľovná.

Unikátny workshop z dielne uznávanej psychologičky Moniky Stehlíkovej, odborníčky na neverbálnu komunikáciu, autorky metodiky Vedomá reč tela a zakladateľky značky BodyTalks vás navedie ako:

  • využívať skrytý potenciál reči tela typickej pre ženské kvality
  • vyzdvihnúť ženskosť a prirodzenosť ženskej duše
  • spoznáte typické mužské kvality a na vlastnom tele zažijete polarity
  • odhalíte cez aké pohybové kvality sa dokážete na iných naladiť a dať im pocit výnimočnosti a porozumenia
  • naučíte sa efektívne odbúravať stres a vytriasť ho z tela von, aby ste podporila prirodzené vyžarovanie vašej osobnosti.

Program workshopu:

Poďme spolu na to. Prečítajte si nasledujúce riadky a zistite, či je niečo z toho o vás:

  • Chcem sa presadiť s ľahkosťou a zároveň nestratiť ženskosť.
  • Keď som medzi mužmi, niekedy mám pocit, že ma neberú dostatočne vážne, alebo berú, ale musím na to vynaložiť veľa úsilia.
  • Nechcem sa vzdať svojej ženskosti a zároveň chcem kariérne rásť.
  • Túžim vynikať ženskými kvalitami, akými sú prirodzená autorita vychádzajúca z bytia ženou bohyňou, vzťahy naplnené podporou a prirodzenou motiváciou, plynúcou z vášne pre vyšší cieľ a hodnoty, vnímanie rôznorodosti a inakosti.

Mám pre vás dobrú správu! Tou najefektívnejšou cestou k prirodzenej autentickej a žiarivej charizme je reč vášho tela – reč vašej osobnosti. 

Monika StehlíkováNechajte sa na svojej ceste sebarozvoja inšpirovať tou, ktorá pomohla nespočetnému množstvu klientov, rozvinula osobitú značku BodyTalks a učila sa od mnohých svetových autorít v prístupoch práce s telom. MONIKA STEHLÍKOVÁ je top odborníčka v oblasti reči tela. Autentický prejav vašej osobnosti podporí aj známa speváčka Dominika Doniga, ktorá vás naučí pracovať s hlasom. 

Poďte sa cítiť výnimočne, poznajte svoju hodnotu a prezentujte ju okoliu! Otvorený ws je ojedinelým formátom pre BodyTalks, ktorý sa orientuje zvlášť na korporát a biznis klientelu. Nenechajte si ujsť túto príležitosť, ktorá sa objaví opäť až na jeseň. 

Workshop v príťažlivých priestoroch kreatívneho štúdia sa nesie v komornej atmosfére do 12 účastníčok, trvá 3 hodiny, zabezpečený je aj pitný režim. 

Termín workshopu: 24.4.2018 o 17:00 hod.

Trvanie workshopu: 3 hodiny

Cena workshopu: 75,90 Eur (cena s DPH), pre členky OZ E-ženy 59 Eur.

Lístky sú dostupné cez Ticketportal.

Kapacita workshopu: 12 žien

Miesto konania workshopu: Štúdio Zweng v Bratislave

Bodytalks školenie
Zdá sa vám účastnícky poplatok privysoký? Bežná sadzba individuálnej Monikinej konzultácie je 96 Eur - 120 Eur/hodina.

Kruh 12 žien vám dopraje zážitok, v ktorom sa dotkneme vašich individuálnych potrieb a zisk z workshopu svojou dĺžkou, intenzitou a bohatosťou bude porovnateľný s individuálnym stretnutím či už s Monikou Stehlíkovou alebo Dominkou Donigou.

Viac o Monike v rozhovore s ňou na našom blogu

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie