Zdieľania s Gabi a E-ženami

- women circle -

 

Ako nájsť cestu von zo stagnácie? Osobné vzťahy, práca, dlhoročné vzorce.Zdieľania s Gabi a E-ženami

S kým hovoriť o sebe, svojich potrebách, postrehoch, s kým zdieľať svoje otázky?

Ako objaviť svoje silné stránky a prosperovať vďaka svojim talentom a zručnostiam?

Ako sa posunúť od práce k poslaniu a vyššiemu zmyslu sebarealizácie?

 

Zmysluplné zdieľania, aj keď sa to možno úvodne nezdá

Kedysi, to všetko, čo sme vytvorili a premenili na organizáciu, začalo zdieľaním v malej skupine žien. Boli sme tri. Ja, Monika a Hanka. Spájala nás spiritualita, osobné zdieľania a online podnikanie.
V tom čase podnikalo na internete možno 35% podnikateľov. Z myšlienky sme vytvorili koncept a zrealizovali sme ho. Pôvodná idea nebola žiadna. Pôvodne sme len spolu zdieľali informácie o našich životoch, poznaniach, súvislostiach medzi nebom a zemou, ktoré sme pochopili medzi osobným životom a prácou, o našich podnikaniach. Až sme sa ocitli pri nápade, že by sme naše rozhovory mohli preniesť na internet, pretože sa nám javili veľmi zaujímavé, užitočné, obohacujúce a zachcelo sa nám, ponúknuť ich obsah aj iným ženám.

 


Od zdieľania k myšlienke, od myšlienky k realizácii

Aj tento nový koncept sa vynoril veľmi spontánne - ako myšlienka, ktorá odpovedá na súčasnú situáciu, kedy vnímame, že je Zdieľania s Gabi a E-ženami - women circledôležité podporovať sa vzájomne. Nie je rozhodujúce, či podnikáte alebo nie.
Rozhodujúci je absolútne spontánny pocit - potreba zdieľať, načúvať, vnímať súvislosti medzi osobným životom a schopnosťou seba-rozvíjania - osobného aj pracovného. Niečo z toho, pokojne aj všetko. Hodnotu našej podpory vnímame v súčasnosti ako kľúčovú, preto s ňou prichádzame. Vnímame ju ako svoje poslanie a úlohu v našej spoločnosti. Začneme zdieľaním a možno skončíme pri realizácii niečoho, o čom v tejto chvíli nemáme poňatia. Vieme, aké sú otázky, ktoré v spoločnosti kolujú a nie vždy sa o nich hovorí nahlas. Poznáme pochybnosti a baví nás riešiť odhalenie ich príčin. Nie každá pochybnosť je márna a naopak, niektoré pochybnosti sa môžu premeniť.

 

Ste žena - celistvá bytosť - tam je ten kľúč

Prečo vám niektoré pracovné veci nefungujú a prečo sa neviete pohnúť z miesta? Príčiny sú často spojené s tým, že sa zameriavame len na jednu našu časť, pritom sme celistvé bytosti, ktoré potrebujú mať nevyhnutný súlad medzi svetom emocionálnym, pracovným a ďalšími "našimi" svetmi. Máme ich naozaj požehnane, rady ich s vami otvoríme v priestore, ktorý bude bezpečný a spoľahlivý.

 

Bezpečne a zdarma - naša podpora pre Ženy počas pandémie

Garantujeme vám bezpečný priestor, najlepší, aký vám vieme aktuálne ponúknuť (teraz len online). Stretneme sa na Zoome, ktorý je potrebné mať pred stretnutím nainštalovaný (je zdarma). Link vám pošleme po zaslaní vašej prihlášky na email, ktorý v nej uvediete. Stretnutie nebude nahrávané a informácie, ktoré na ňom zaznejú, budú podliehať pravidlám etiky, teda zostanú v uzavretom priestore.
Účasť je BEZPLATNÁ, poteší nás však vaša referencia alebo iná vaša podpora (zdieľanie našich statusov, šírenie nášho dobrého mena, necháme to na vás).

 

Zdieľanie povedie Gabi Revická

Som spoluzakladateľka E-žien, s bohatou skúsenosťou vo vedení skupín, v ktorých sa zdieľa na rôzne témy: od osobných a intímnych ženským tém, spiritualitu, sebarealizáciu a podnikanie, rôzne podporné skupiny (podnikateľky, start-upisti, virtuálne asistentky, autori nových kníh, cestovné kancelárie a ubytovatelia, atď.) Možno ma poznáte aj vďaka formátu Raňajky s E-ženami, ktoré majú aktuálny názov Biznis Brunch.
Viac informácií o mne nájdete na revicka.sk (vrátane posolstiev v časti Pre ženy) a ak máte potrebu nacítiť sa na môj štýl komunikácie, na ezeny.eu nájdete množstvo spontánnych rozhovorov, ktoré som robila s rôznymi zaujímavými hosťkami.

 

Kontakt s nami môžete mať aj prostredníctvom skupiny NexT E-ženy na Facebooku, kde stačí požiadať o pridanie.

 

Termín: 

 21.2.2022 o 18.30 h

 

Cena kolektívne zdieľania: 0 eur – náš dar ženám počas pandémie

Cena individuálne zdieľania s Gabi: 39 € / 1 sedenie,

efektívnejšia voľba: 3 x 3 sedenia za 99 € (vhodné ako dar prostredníctvom darčekovej poukážky)

 

Prihláška na Zdieľania s Gabi a E-ženami a termíny

 

Prihláška na Zdieľania

Prosím, vyplňte následujúce informácie

Naše odporúčanie

Po odoslaní prihlášky by ste mali do 5 minút dostať automatickú odpoveď. Ak by vám neprišla, odporúčame, aby ste sa pre istotu pozreli, či sa nenachádza v Reklamách, pretože by sa mohlo stať, že by sa vám stratila aj naša odpoveď s konkrétnymi informáciami, na ktoré budete čakať.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie