Kisha

Spisovateľ, nevšedný editor písaných textov a tiež terapeut ľudských duší

Prvá časť jeho odbornosti sa týka spolupráce s Autorskou školou www.Literario.eu, prostredníctvom ktorej poskytuje tieto služby:


- posúdi váš rukopis ako on-line lektor, upozorní na jeho klady i chyby a poradí, čo s ním ďalej

- upraví váš rukopis ako editor, odstráni v ňom nedostatky a svojimi tvorivými zásahmi zvýši kvalitu vášho diela do tej najlepšej konečnej podoby pripravenej na publikovanie

Druhá časť jeho odbornosti sa týka terapeutických služieb, kde je pripravený poskytnúť vám vypočutie, pochopenie a účinné riešenia na veľmi širokú škálu problémov – od profesijných až po tie najosobnejšie. Neuznáva termín „neriešiteľný problém", preto sa na neho môžete obrátiť naozaj so všetkým, čo vás trápi.

Pracuje tiež ako mentálny tréner, ktorý vás prevedie celou cestou vedúcou k úspešnému splneniu akéhokoľvek cieľa, ktorý si želáte dosiahnuť.


Ak si potrpíte na osobné stretnutia, budete v komunikácii s ním čeliť novej výzve: je to muž, s veľkým srdcom, ktorý však žije v ústraní. Ako terapeut pracuje spravidla cez telefón a ako editor cez emailovú komunikáciu.

 

Výber z jeho editorskej činnosti:

- Gabriela Revická: Momenty zo života vydatej ženy, Juliet a tá druhá

- Andrea Trávničková: Shortky

- Erika Hornáková: Tak som to chcela, Tak sa to stalo

- Ján P. Vavreck: Anjeli vs. Démoni

- Laura Filipová: Milenky

- Peter Brezina: 350-ročná história kníhtlače v Skalici

- Palo Hlubina: Aj toto sa môže stať

 

Výber z jeho autorskej činnosti:

- Kisha Breslaw: Okamihy, Sedem smrteľných snov, Zmysly, Putovanie za súhvezdím Orion – tieto diela sú dostupné na osobné vyžiadanie

- Kisha Breslaw: Okno do duše – víťazná poviedka v literárnej súťaži vydavateľstva Tatran, 2011 

 

KONTAKTY:

Kontakt v prípade služby týkajúcej sa autorských textov a rukopisov: grevicka@tricio.sk 

Kontakt v prípade záujmu o nevšedné terapie, poradenstvo: kishabreslaw@gmail.com   

 

REFERENCIE:

,,Jeho editorské zásahy majú spravidla vplyv nielen na text, ale aj na autora. V spolupráci s ním máte občas pocit, že edituje vašu dušu a dáva prvú pomoc vašim textom. Nečakajte žiadne kozmetické úpravy - skôr chirurgicky presné rezy.

Kisha terapeut vás rozoberie ako LEGO a poskladá z vás vaše skutočné JA.

Kisha editor číta medzi riadkami a môžete si byť istí, že z vás vydoluje to najlepšie, čoho ste v písaní schopní."

Andrea Trávničková

 
,,S Kishom sa poznám od čias, keď som sa vydávala. Čiže dávnejšie, než boh stvoril svet. Je to môj dlhoročný priateľ, úžasný poradca, podporovateľ a keď sme spolu začali spolupracovať v literárnej oblasti, zhmotnili sme jeden z našich spoločných snov. Editoval všetky moje knihy. Keď som nevedela pohnúť s mojim prvým rukopisom, prišiel k nám počas našej dovolenky a kým strážil náš dom, požiadala som ho, aby si prečítal všetko, čo mám napísané. Upratal moje úryvky do priečinkov a konečne som  začala rozoznávať, čo vlastne z mojej duše vychádza. 

Odporúčam ho ako editora pre autorov. Ako terapeuta, keď cítite potrebu hovoriť s niekým spoľahlivým a diskrétnym. Ako poradcu a trénera pre vašu hlavu a myšlienky, keď sa potrebujete v niečom posunúť a vidieť, že sa veci naozaj hýbu.

Ale príliš ho neobsadzujte. Nejaký jeho čas, potrebujem pre seba.“

Gabriela Revická

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie