Kristína Sihelská

Ponuka mojich produktov:

  • TranscenDance /otvorené hodiny/
  • Liečenie divadlom /zážitkový seminár/
  • Kurzy pre profesionálny rast /individuálna hodina/


TranscenDance – liečivý tanec

TranscenDance je autentické vyjadrovanie všetkého čo sa deje v našom vnútri prostredníctvom pohybu – tanca. Predovšetkým je hlbokým zážitkom prítomného okamihu v tele. Je to dotyk s dušou, našim najhlbším ja. Je to meditácia v pohybe. Vedomý, autentický a slobodný pohyb. TranscenDance rozširuje vedomie na mnohých úrovniach – fyzickej, emocionálnej, mentálnej a spirituálnej. Je prostriedkom premeny. Seba-liečením. Cez tanec sa dostávame do radosti – extázy, základného životného pocitu, ktorý sme poznali keď sme prišli na tento svet ale postupom času sme naň zabudli. Pomáha nám zotrvávať v prítomnosti. Je cestou k sebapoznaniu a cestou osobnostného rozvoja.

Hodina (90 min 1 stretnutie) 5 €eur

www.alchymiarozvoja.sk/transcendance/

Kurz / 10 stretnutí - jedno stretnutie 120 min / 80 €

 

Liečenie divadlom - cesta k tvorivosti, slobode a vedomému bytiu v prítomnosti.
(zážitkový seminár)

Liečenie divadlom je jedna z mnohých ciest za sebapoznaním a sebaliečením. Je to prax, ktorá spája divadlo /herecké techniky, dramaterapiu, psychodrámu/, terapiu /meditačné, umelecko-terapeutické, pohybové, šamanské techniky/ a osobnostný rozvoj. Je to návrat k sebe. Spojenie sa so svojou esenciou. Cieľom Liečenia divadlom je rozširovať vedomie človeka, aby mohol prebudiť a aktivovať celý svoj potenciál a prežívať plný, tvorivý a autentický život v hojnosti, zdraví, radosti a láske.

Zážitkový seminár 2 alebo 3 dňový /piatok, sobota, nedeľa/, spolu 12 hodín, 120 €
Zážitkový seminár 1 deň /6 hodín/ 60 €

https://www.alchymiarozvoja.sk/liecenie-divadlom/

 

Kurz profesionálneho rozvoja - individuálna hodina

Kurz je určený pre všetkých profesionálov, pre ktorých sú autenticita, presvedčivosť, sebavedomý prejav, reč tela, komunikácia, osobný kontakt a vystupovanie na verejnosti kľúčové v ich práci. Zo svojich skúseností profesionálnej herečky sa s vami podelím o svoje know-how. Napríklad ako zvládať trému, pracovať s emóciami, postaviť sa na pódium a pred širokú verejnosť sebavedome a presvedčivo, alebo ako pracovať s rečou tela vo váš prospech. Individuálny prístup je kľúčový. Prispôsobím kurz vašim potrebám a očakávaniam.

Stretnutie online 90 min - 40 €

 

Kurzy profesionálneho rozvoja pre firmy

Koncept kurzov Alchýmia rozvoja prináša originálne zážitkové a praktické vzdelávacie programy, ktoré prepájajú know-how hereckej profesie s požiadavkami profesií pracujúcich s ľuďmi. Kurzy sú zamerané na osvojenie praktických metód a techník, ktoré môžete okamžite aplikovať do praxe a vidieť ich prínos.

Praktický workshop alebo kurz ušitý na mieru podľa potreby Vášho pracovného tímu.

https://www.alchymiarozvoja.sk/kurzy/

 

Lektorka Kristína Sihelská: Moja životná skúsenosť spája divadlo a cestu osobného rozvoja. Študujem Movement Medicine. Som herečkou a členkou umeleckého súboru Mestského divadla v Žiline. Vytvorila som metódu Liečenie divadlom - cesta pre osobný a spirituálny rast. Založila som a vediem divadelnú skupinu Théaterapia, ktorá prináša Playback Theatre. Ponúkam kurzy pre osobný a profesionálny rast Alchýmia rozvoja. „Myslím si, že šťastie človeka je v slobodnom a autentickom vyjadrovaní sa. V tom, že môže tvoriť, a tak zhmotňovať svoje sny, manifestovať svoju jedinečnosť. Takéto šťastie zažíva človek, ktorý je sám sebou, napojený na zdroj, hlboko zakorenený a žijúci v prítomnosti. Ten, kto objavil a rozvinul svoj plný potenciál."

 

Kontakt: 

kristinasihelska@gmail.com 

kristy.ezeny.sk 

             

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie