Prihovory

Milé dámy,

máme za sebou takmer dva roky vzájomnej spolupráce, zážitkov, projektov, priateľstiev a nových spojení. Bol to pre mňa veľmi intenzívny a zmysluplný čas, ktorý mi priniesol nie len veľa krásnych nových ľudí do života, ale aj mnoho poznaní a skúseností.
Tou pre mňa najvzácnejšou skúsenosťou je bezpečie spolupráce, ktoré sme spolu s Gabi Revickou dokázali vytvoriť. Ľudsky, žensky, profesionálne. Ďakujem Gabi za dôveru a tiež vieru v tvorivú, bezpečnú a férovú spoluprácu, ktorá sa mi práve vďaka našej blízkej spolupráci vrátila do srdca. Gabi Revická, dala si mi vzácny dar, ďakujem!

Podarilo sa nám riadne naštartovať OZ E-ženy a všetky aktivity, ktoré sme prinášali a prinášame, sú v super kondícii. Preto s hrdosťou a radosťou môžem v tejto chvíli povedať, že je čas odovzdať dobre fungujúce procesy do viacerých starostlivých a láskavých rúk, ktoré sa o ne budú naďalej starať a dávať im svoju nezameniteľnú a vzácnu energiu. Moje pôsobenie v OZ E-ženy v úlohe ambasádorky sa mení na rolu poradcu. Máme medzi sebou veľa aktívnych a šikovných žien, ktoré majú kapacitu venovať sa aktivitám OZ E-ženy vo väčšej miere, ako to v budúcnosti budú pracovné povinnosti v mojom novom projekte dovoľovať mne.

Delegovanie a odovzdávanie aktivít do viacerých nových rúk je neklamným znakom zdravo rastúcej spoločnosti. Ďakujem každej jednej z vás za dôveru, podporu, spoluprácu,energiu a blízkosť. Teším sa na naše aktívne členky a ich prínos a tiež na všetky stretnutia, ktoré spolu budeme mať na stále rastúcom počte aktivít, ktoré OZ E-ženy robí a robiť bude. Za mňa z iného miesta, ale s rovnakou radosťou.

Ako to teda bude v bežnej praxi? Máme veľa šikovných virtuálnych asistentiek, ktoré sa už dnes starajú o chod stránky a FB profilu, rovnako tak sa starajú o newslettre a komunikáciu ohľadom aktivít Inštitútu vzdelávania E-žien. Mnohé z členiek prichádzajú s novými a zaujímavými nápadmi, ktoré verím čoskoro obohatia činnosti OZ E- ženy. Prichádzete samy s nápadmi, zdieľate, tvoríte nie len pre seba a svoj biznis, ale aj pre všetky úžasné e-ženy, deje sa to spontánne a prirodzene a práve vďaka tomu môžem spokojne svoju misiu ambasádory pokladať za naplnenú. Naďalej budem poskytovať koučing a mentoring, vyplývajúci z členského v rozsahu, aký k jednotlivých členským prislúcha. A samozrejme zostávam hrdou členkou E-ženou:o) S vedomím, že OZ E-ženy sú nádherným projektom, nad ktorým bdie a dáva mu tú správnu energiu žena, ktorá ma s dôverou k E-ženám prizvala a s rovnakou dôverou mi teraz dala pochopenie pre moje nové smerovanie. S Gabi Revickou môžete byť iba v bezpečí:o)
Ďakujem a teším sa na nové stretnutia z miesta môjho nového projektu Make Sense, ktorý je o reštarte ľudí po 40tke, 59tke, 60tke a o inšpirácii, spájaní, komunkácii,motivácii v tomto kontexte. (https://www.facebook.com/itr40plus/)

Andrea

Ocenenie

Ocenenie

Najväčším ocenením pre kouča je, keď vidí, že ľudia, ktorých sprevádza, kráčajú po svojej ceste. Medzi kľúčové upozornenia v koučingu by mohla byť zaradená i múdrosť o tom, že ak koučujeme ľudí zo svojho blízkeho okolia alebo sa koučujeme navzájom (ako to robievame aj s Andreou Trávničkovou), mali by sme si byť vedomí následkov, ktoré sa nás môžu priamo dotýkať.
Pár krát v živote som to zažila. Niekedy bolo vítané, že sa cesty s mojimi pracovnými partnermi menia. Išlo o nevyhnutnú potrebu zmien v smerovaní našich životných ciest aj cieľov. Niekedy to ale vítané nebolo, priam naopak. Pamätám, aké to bolo, keď mi Valika Petrová, dlhoročná pracovná parťáčka, krátko po koučingu oznámila odchod zo svojej pozície v mojej cestovke. Poriadne to so mnou otriaslo, no zároveň som si hovorila, že je to najlepšie, prečo sa mohla rozhodnúť a keď hlásam slobodu, nemôžem konať v rozpore s ňou. Niečo podobné sa zopakovalo ešte a ešte a učila som sa pozorovať deje, ktoré život prináša a aplikovať všetky novo nadobudnuté poznatky od mojich učiteľov do praxe.
S Andreou Trávničkovou sa mi spolupracovalo unikátne a jej rozhodnutie prišlo v čase, keď sme spolu naplnili silnejšie méty, než sme si sľúbili. Trávievame spolu dosť času ako kolegyne, aj ako priateľky a želám si, aby to tak bolo aj naďalej. V inej roli, z iného miesta, slobodne a ľudsky. Ďakujem za všetko, čo do môjho osobného aj pracovného života prináša a aj keď je to pre mňa veľká zmena, ktorá v niektorých mojich bunkách ešte len doznieva, teší ma, že je označená slobodou a radosťou. Všetko, čo robíme má hlbší zmysel, keď počúvame svoje srdce. Teší ma, byť obklopená ľuďmi, ktorí rozumejú, čo znamená žiť srdcom, žiť seba a nasledujú túžbu pre tieto rozhodnutia.
Ďakujem :)
Gabi Revická

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie