Očami E-žien

E-ženy vo vlastnej relácii Očami E-žien

 • Očami E-žien s Dankou Palušovou - 10.05.2018

  Najskôr zvieratá liečila a potom s nimi začala pri liečení spolupracovať. Danka Palušová vo svojom Detské centrum Havino pomáha deťom prostredníctvom canisterapie. Katke Mayer porozprávala aj o tom ako rozvíja aktivity E-žien v Žiline a okolí.

 • Očami E-žien s Dáškou Sliackou - 03.05.2018

  Katarína Mayer položila zvedavé otázky Dáške Sliackej, ktorá sa venuje kariérnemu poradenstvu, koučingu a spolupracuje s firmami v oblasti rozvoja ľudských zdrojov. Dáška nám poradí ako si vybrať kouča a prezradí aj prečo sa kamaráti s E-ženami.

 • Očami E-žien s Dášou Polievkovou - 27.4.2018

  Energetická a pôvabná Dáška Polievková hľadá v ľuďoch človečinu. Katarína Mayer sa s touto koučkou porozpravála o jej práci, o jej role ambasádorky Klubu koučov E-žien a o skúsenostiach pri práci s ľuďmi vo veľkom aj v malom.

 • Očami E-žien s Adelou Jasenovcovou 19.04.2018

  V najnovšej relácii Očami E-žien sa Katarina Mayer porozprávala s autorkou Adelou Jasenovcovou o jej autorskom debute, o živote aktívnej matky, aj o ich rodinnom miláčikovi. V úprimnej spovedi však priznala aj dlhé roky pochybností a strachu, ktoré tento rok vyústili do splneného sna. Nechajte sa inšpirovať jej nákazlivou energiou:-).

 • Očami E-žien s Barbarou Buľubášovou - 11.04.2018

  Žena plná farieb, Baška Buľubášová, pomáha ľuďom dotvárať ich priestory pomocou feng shui. S touto talentovanou a kreatívnou E-ženou sme hovorili o jej práci, ale aj o tom, ako sme spolu tvorili v tráve.

 • Očami E-žien s Luciou Gomez - 21.03.2018

  Majiteľka súkromnej škôlky Rainbow Garden Lucia Gomez hovorí o tom, ako svoje podnikanie posunula aj do verejného života a ako zakladateľka Aliancie súkromných jasiel a škôlok aktívne ovpyvňovala tvorbu legislatívy.

 • Očami E-žien s Jankou Osičkovou - 21. 01. 2018

  E-ženy sú nielen o biznise. Prepájanie všetkých naších aktivít, pracovných aj súkromných, je to, čo robí našu organizáciu výnimočnou.

 • Očami E-žien s Bohumilou Ďurišovou - 28. 11. 2017

  V novom diely relácie Očami E-žien sa Katarina Mayer porozprávala s Bohumilou Ďurišovou nielen o virtuálnych asistentkách.

 • Očami E-žien so Zuzanou Frešo - 8. 11. 2017

  Rozhovor Kataríny Mayer so Zuzanou Frešo o tom ako sa dostala k svojmu podnikaniu, ale aj o tom ako prežila leto aktivitami na podporu svojho biznisu a vlastného rastu.

 • Očami E-žien s Gabikou Teplickou - 16. 10. 2017

  Rozhovor Kataríny Mayer s fotografkou Gabikou Teplickou o jej výstave Tu a Teraz. Gabika nás pozve aj do zákulisia svojej tvorby a porozpráva o tom, čo ju k foteniu inšpirovalo.

 • Očami Ežien v Tablet.TV - so sociálnou inovátorkou Monikou Ščevovichovou - 28. 06. 2017

  Bývalá investigatívna novinárka, Monika ŠČEVOVICHOVÁ, prepísala lekárske učebnice. Lekári jej nedávali šancu, ale ona sa prebrala z kómy a naučila sa chodiť. Stratila pamäť a identitu a našla nové poslanie vo svojom živote – pomoc iným. Občianske združenie Pomoc človeku je zamerané na pomoc a zviditeľnenie ľudí, ktorí sú zdravotne ťažko postihnutí (ZŤP).

 • Očami Ežien v Tablet.TV - so Zuzanou Ondrisovou, ktorá učí tvárovú jógu - 14. 6. 2017

  Poslankyňu miestneho zastupiteľstva vo Wolfsthali, Zuzanu Ondrisovú, pred pár rokmi nadchla metóda prirodzeného omladenia tváre. O jej účinkoch sa najprv presvedčila sama na sebe. Na základe svojich skúseností a poznatkov vytvorila vlastnú metódu cvičenia, ktorá ženám pomáha zbaviť sa dvojitej brady, opuchov pod očami, hlbokých vrások, dokonca umožňuje vrátiť cit do ochrnutej časti tváre.

 • Očami Ežien v Tablet.TV - s literárnou koučkou Soňou Borušovičovou - 31. 5. 2017

  Rozhovor so ženou, ktorá pomáha písať začínajúcim autorom a edituje knihy ostrieľaným spisovateľom ako Maxim E. Matkin. Soňa hovorí o pripravovanom Literárnom dome, o tom, čo jej priniesli do života e-Ženy, ale aj o tom, ako okrem literatúry trávi čas so svojimi kozami.

 • Očami Ežien v Tablet.TV - s hlavnou koordinátorkou E-žien Gabi Revickou - 17. 05. 2017

  Gabi Revická, jedna zo zakladateliek občianského združenia E-ženy, rozpráva o konferencii Prosperujte vďaka svojmu talentu, biznis priateľstvách, sexualite a sebaláske.

Táto stránka používa cookies. Viac info