Off-line aktivity

Aktuálne stretnutia

  • Biznis brunch s E-ženami

    Už dlhšie sme pre vás pripravovali aj ONLINE formát Biznis rande a v súvislosti s aktuálnou spoločenskou situáciou sme sa rozhodli marcové stretnutie zrealizovať online z pohodlia domova. Stretnutia sa zúčastní aj Gabi Revická.

  • Workshopy

    IVE - Inštitút vzdelávania E-žien zastrešuje všetky vzdelávacie aktivity, ktoré naše občianske združenie pripravuje a realizuje. Porozhliadnite sa a vyberajte, čokoľvek, čo je pre vás zaujímavé a prínosné, čo vás môže posunúť ďalej. Vytvárajte s nami obsah vzdelávacích aktivít.

  • Galéria našich Networkingových a inšpiratívnych stretnutí

    Naše offline aktivity majú rozmanitý charakter. Kedysi sme začali s E-ženou roka a Inšpiratívnymi stretnutiami, pokračovali sme Rokom E-žien a posledné obodobia sme mali okrem rôznych besied a komorných akcií aj formát Networkingové stretnutia, v lete dokonca Babo-jazdovo v našom kreatívnom centre vo Vílove...

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie