Čaj s E-ženami pre dámy aj pánov - novinka!

Pozývame vás na stretnutie, ktoré vás možno naštartuje a možno predsa urobíte rozhodnutie, ktoré toľko odkladáte. Možno si dáte s podnikaním navždy pokoj alebo  sa rozhodnete pre cestu slobody, zodpovednosti, kreativity, neistoty. Ktovie:)

Ponúkame vám odpovede na veľkú množinu otázok, s ktorou za nami najčastejšie prichádzate. Naše stretnutie potrvá 90 minút, je veľmi komorné (max 7 ľudí) a nie je zadarmo. Platí sa zaň 9 Eur a pokiaľ si dodatočne objednáte individuálnu konzultáciu, odpočítame vám ju z nej. 

Uvažujete o podnikaní? Riešite nové ciele v podnikaní? Živíte sa tým, čo vás baví? 

Vaše otázky súvisiace so začiatkami podnikania (Ako začať podnikať, Virtuálne asistentky, Ako založiť cestovnú kanceláriu, Ako písať texty pre webstránky)

alebo 

so zmenami v podnikaní (Kreatívny marketing, Ako a komu delegovať úlohy, Ako sa dostať na nové trhy, Riešenia pre zmeny v podnikaní, Kde nájsť nových ľudí do tímu, Nevšedný obchod, Podnikanie a talenty)

alebo

hľadáte nové ciele či prepojenie vašich zručností s talentami?

Pozývame vás na stretnutie s Gabi Revickou,  ktorá vedie komunitné združenie E-ženy, kde sa venuje podpore podnikateliek v rôznych fázach podnikania. Jej srdcovkou je Autorská škola Literario.eu. Vydala niekoľko kníh, niektoré súvisia s promo-činnosťou Slovenska, keďže sa vyše 20 rokov venovala prevádzkovaniu vlastnej cestovnej kancelárie so špecializáciou na Slovensko (Tricio).

Dátum: napíšte nám, v akom čase a dni vás naše aktivity zaujímajú, pošleme vám návrh zaradenia do skupiny

Miesto: upresníme po vytvorení skupiny

 

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie