Členská rada QUO VADIS

Chýbajú vám odpovede na otázky, ktoré súvisia s členstvom v našej komunite? Rady by ste nám priniesli nové podnetné návrhy a postrehy na zlepšenie?

E-ženy sa prezentujú na trhu podnikateľov už takmer 10 rokov ako komunita žien, ktorá rešpektuje podobné etické hodnoty, pestuje otvorenosť v komunikácii a prijíma pestrosť a originalitu osobností. Kľúčovým slovom komunity je otvorenosť a podporný prístup k vzájomnej spolupráci. Dôvody, z ktorých môžeme vychádzať pri podpore vašich klubov a rôznych podnetných akcií vrátane regionálnej spolupráce alebo vzájomne atraktívnej spolupráce.

Zámerom členskej rady Quo Vadis (názov vyjadruje myšlienku spoločného napredovania a chuti kráčať vpred a zdieľať s vami to, kam kráčame) je prizvať k „okrúhlemu stolu“ tie z vás, ktoré zaujíma fungovanie a smerovanie E-žien, ktoré by sa rady podieľali na napredovaní združenia, aby prinášalo vzájomnú spoluprácu a rešpekt a pomáhalo vám tak vo vašich podnikaniach.

Rady by sme ponúkli pravidelný priestor na otvorené stretnutia pre členky raz mesačne a vyjadrili tak náš záujem o to, ako vnímate E-ženy, čo vám prinášajú, aké máte postrehy a nápady na zlepšenia.

Rady sa posúvame vpred a vždy sa objaví niečo, čo je potrebné nastaviť, pozmeniť, odkomunikovať tak, aby sme mali akési etické mantinely a udržovali našu komunitu v zdravom a pozitívnom smerovaní, aby boli medzi nami ženy, ktoré cítia vzájomné súznenie a ducha komunity.

Preto príďte, ak máte chuť, prosím, rešpektujte však našu požiadavku, že sme otvorené aj vašim „sťažnostiam“ (radšej to nazývame postrehy, návrhy alebo pripomienky), avšak pre konštruktívne vyriešenie by každý takýto postreh mal prísť aj s konkrétnym návrhom riešenia. Pripomíname, že zámerom združenia je vzájomná podpora, priama komunikácia a sledovanie zmysluplných cieľov.

Na otvorených stretnutiach Ežien sme pre vás k dispozícii každý mesiac, v rozsahu 2 hodín v priestoroch Shangrilly, krásneho priestoru v Starom Meste.

 

Termín na október: 17.10.2018 od 13:00 hod. (miesto upresníme)

Prosím prihláste sa prostredníctvom prihlášky - stretnutie je určené len pre členky OZ E-ženy.

 

Prihlasovací formulár na Členskú radu QUO VADIS

Ste členka OZ E-ženy?: *

Nezabudnite pred odoslaním prihlášky potvrdiť overovací kód "Nie som robot" uvedený nižšie.

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie