Dary adventu

Predvianočné networkingové stretnutie E-žien spojené s charitatívnou zbierkou dobrôt

Predvianočné networkingové stretnutie E-žien spojené s charitatívnou zbierkou dobrôt

Milé naše členky, pozývame vás na ďalšie networkingové stretnutie, tentokrát v duchu Vianoc a štedrosti. Chceme spojiť dobrú náladu, prepájanie a zoznámenie sa medzi sebou a zároveň podporiť vybrané rodiny, ktorým by sme prichystali štedrý balíček zásob na vianočný stôl.

Na toto stretnutie si preto prineste so sebou darček, ktorý bude prezentovať vaše podnikanie v sume 10 Eur - 15 Eur (záleží od vás) – poprosíme, aby bol buď v taške alebo zabalený tak, aby nebolo vidno jeho obsah. Každý balíček pri príchode očíslujeme a dáme pod stromček. V priebehu večera si každá z vás vytiahne jedno číslo – jeden balíček. Po rozbalení skúsi príjemkyňa určiť, od koho je, následne sa dáma, od ktorej je darček, v skratke predstaví ostatným dámam. Takto sa nielen obohatíme o nové kontakty, dozvieme sa viac o sebe, ale zároveň odídeme s balíčkom od niektorej E-ženy.

Rady by sme taktiež pomohli a spríjemnili vianočné chvíle 2-3 rodinkám /podľa našej štedrosti/ a potešili ich predvianočnou nádielkou. Naša charitatívna zbierka tentokrát nebude zameraná na šatstvo či obuv. Počas nášho predvianočného networkingového stretnutia budeme zbierať dobroty, trvanlivé potraviny, sladkosti, ktoré budú vedieť vybrané rodinky zúžitkovať a použiť pri príprave vianočnej večere alebo stromčeka.

Mali by to byť trvanlivé potraviny, ako napr. domáci med, vianočné koláčiky, oblátky, medovníčky, múka, cukor, salonky, ozdoby na stromček – čokoľvek vám napadne a viete sa s tým podeliť. O vybraných rodinách vás ešte budeme informovať pred akciou, poprípade aj o ich konkrétnych potrebách. Za ochotu, pomoc a vašu štedrosť vopred ďakujeme!

Stretnutie Dary adventu sa bude konať 07. 12. 2017 o 17:00-19:00, bude len pre členky a s obmedzenou kapacitou, preto sa prihláste čím skôr.

Tešíme sa na vás, na vzájomné obohatenie a dovtedy príjemný novembrový čas želáme! :)

Prihláška na Predvianočné networkingové stretnutie E-žien - Dary adventu

Stretnutie je určené len pre členky OZ E-ženy - symbolické vstupné: 5 Eur

Ste členka OZ E-ženy ?: *

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie