Eženy naživo aj vo vašom meste

Pozvite nás do vášho mesta alebo obce, my prídeme!

 

Event o VA a podnikaní u vás

 

Zaujímajú vás otázky a odpovede o podnikaní z domu?
Čo robí a ako sa živí virtuálna asistentka? Aké má mať zručnosti?
Čo všetko potrebuje vedieť ONLINE podnikateľka pre svoj start-up alebo pre zmenu podnikania napr. pri prechode z offline podnikania do online sveta?

Pozvite nás do vášho mesta alebo obce, rady vám prinesieme odpovede na otázky, ktoré sa týkajú podnikania. Máme bohatú prax, výborný kredit a krásnu históriou. Počas uplynulých (vyše 12 rokov) sme vďaka našim aktivitám podporili vyše stovku start-upov a malých podnikaní.

Vďaka početným networkingovým aktivitám sme prepojili podnikateľky z rôznych oblastí a sfér.

Počas pandémie sme priniesli unikátny produkt Virtuálne asistentky, ich zručnosti a možnosti uplatnenia na trhu. Ich referencie si môžete prečítať na virtualneasistentky.eu.

Nástroje, ktoré vďaka kurzom, ale aj vďaka našej praxi z oblasti podnikania prinášame, sú užitočné aj pre ONLINE podnikateľov a podnikateľky, pre start-upy alebo aj pre podnikania, ktoré menia svoj charakter a prechádzajú aj do online sveta.

Rady vám ponúkneme aj informácie – ako získať prostriedky z úradu práce na preplatenie užitočných kurzov cez úrady práce bez ohľadu na to, či ste v ich evidencii ako uchádzač o prácu.

 

Aké sú naše podmienky?

Keďže ide o podobný formát ako je Biznis Brunch, ponúkame aj cenové podmienky aj dĺžku eventu veľmi podobnú. Bežná cena za Biznis Brunch je 10 €, ale realizujeme ho tam, kde sa pohybujeme, čiže nás nezaťažuje náš čas na presun ani náklady na cestu.

 

Ponuka pre organizátorov zo západoslovenského kraja:

90 minútový formát (otázky a odpovede o podnikaní): 111 eur, max 11 osôb + osobitná úhrada za náklady na pohonné hmoty

Pokiaľ by ste mali záujem o:

  • dlhší formát,
  • ste z iného kraja,
  • želáte si pridať ďalšie naše školenie naživo,

tak si s nami podmienky dohodnite osobitne.

Kontakt

Gabriela Revická,

revicka.sk, gabriela.ezeny.skgabi@e-zeny.sk

Prihlásenie