Máj 2017

Pozývame vás na Inšpiratívne stretnutie, ktoré organizujú E-ženy (a pre ne platí, že je bezplatné), ale je otvorené aj pre nečlenky nášho OZ-ka.

Kedy a kde: 27.5.2017 od 13.00-15.00 v Riverpark Dance School

Organizátorka akcie: Helena Ballová

Vstupné: E-ženy – grátis (platí sa len konzumné, ktoré si objednáte), nečlenky OZ – 8€

 

Hosťkou popoludnia bude NANA KRUGER z Berlína  Nana Kruger

Venovala som sa roky herectvu a pôvodne som myslela, že to je oblasť, v ktorej sa budem realizovať po celý život. Vždy mi však niečo chýbalo.To niečo som našla na školeniach Wilfrieda Nellesa, ktoré prevrátili môj život doslova naruby. Svoje rozhodnutie som nikdy neoľutovala. Pochopila som svoje životné poslanie a snažím sa pomáhať iným objaviť presne to isté.

Práca s procesom životnej integrácie (LIP – LifeIntegrationProcess) ma presvedčila, že každý z nás je láskyplným vyjadrením života ako takého. Preto je pre mňa aplikácia tejto metódy ako vidieť poklady ukryté v našich tieňoch. Ako by som len túto prácu mohla nemilovať?! Hoc sa to na prvý pohľad nezdá, tak každý problém je nádherným životným darom – skúsenosťou, avšak často ukrytou v zdanlivo nepreniknuteľnom darčekovom balení.

http://www.nana-krueger.berlin/

Čo je LIFE INTEGRATION PROCESS?

Životné zmeny môžu byť niekedy také dramatické, že pod ich vplyvom strácame súvislosti – nechápeme, prečo sa veci dejú a ako na seba zdanlivo nesúrodé udalosti a situácie nadväzujú. Takáto strata kontroly je obvykle veľmi frustrujúca a môže prerásť až do hlbokých kríz, prejavujúcich sa v osobnom aj pracovnom živote.

Life-Integration-Process (LIP – proces životnej integrácie) je systém, ktorý vyvinul Wilfried Nelles. Nadväzuje na rodinné konštelácie a ponúka jedinečný pohľad dospelého človeka a jeho vzťah k sebe samému.

V rámci tohto ozdravujúceho procesu nazriete do skorších fáz svojho života sami na seba ako na nenarodené dieťa, dieťa, aj tínedžera. Ide o jedinečný a mimoriadne emotívny zážitok, prostredníctvom ktorého pochopíte, ako vás ktorá životná etapa formovala a prečo a ako ste sa stali tou osobou, ktorou ste dnes.

Prostredníctvom LIP odhalíte svoj potenciál, svoju životnú víziu.

http://www.nana-krueger.berlin/

 

PRIHLÁŠKA: Ak sa chystáte prísť, nezabudnite sa prihlásiť, aby sme vám vedeli rezervovať miesto - PRIHLÁŠKA

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie