Komorné stretnutie E-žien

Milé naše členky,

vedeli ste, že dnešným dňom začína nový rok v čínskom kalendári - Rok zemského Prasaťa? Žezlo vlády totiž preberá štedré, labužnícke a dôverčivé zemské prasa. Prinesie nám vlnu šťastia, priateľstva, lásky a hojnosti.

Čaká nás rok plný príležitostí, vhodný na investovanie, nadväzovanie kontaktov, stability a pohody. Prinesie radostnú a uvoľnenú atmosféru, v podnikaní a v kariére sa nebojte plánovať a stanovovať si vysoké ciele. Bude priať ambicióznym ľuďom s vysokými plánmi, ale aj odvážnym pôžitkárom. Obdobie je vhodné na nákup realít, opravy, výstavbu a prestavbu domov. Financie budú plynúť k tým, ktorí dokážu vycítiť príležitosť a budú sa držať svojich cieľov. Do popredia sa dostanú všetky vzťahy. Rok je vhodný na založenie rodiny, na počatie a narodenie dieťaťa. Pod vplyvom Prasaťa budeme príliš úprimní, dôverčiví, citliví a zraniteľní. Konflikty môžu vzniknúť v dobre fungujúcej rodine, medzi priateľmi aj na pracovisku. Prasa uzatvára 12-ročný cyklus čínskeho zverokruhu v zemskom prvku, je to obdobie na bilancovanie, prehodnocovanie uplynulých rokov, poučenie sa z chýb a načerpanie síl do nového kovového cyklu, ktorý začína 24.1.2020 kovovým potkanom.

Pri tejto príležitosti nového začiatku vás chceme srdečne pozvať na komorné networkingové stretnutie. Poďme si v úzkom, dôvernom kruhu povedať, čo si chceme tento rok pritiahnuť do našich životov, kam chceme kráčať. Keďže Rok zemského Prasaťa praje investičným zámerom, sme rady, že náš vznikajúci projekt Vílovo dostane čoskoro zelenú. Postupne by sme vám rady prinášali zaujímavé témy na 1-2 dňové semináre v prírode a jednou z prvých bude aj téma osobných vzťahov. Preto sme si na stretnutie prizvali hosťku Jasmínu Ivanovič, ktorá sa už dlhé roky venuje aj rodinným konšteláciám. Vďaka tejto metóde nám dokáže pomôcť pohnúť sa s našimi vzťahmi a pochopiť súvislosti. Tiež sa venuje numerológii a čínskemu horoskopu, takže nám môže ešte viac priblížiť, čo má pre nás tento rok pripravené.

Stretnutie bude v našom seminárnom E-ženovskom byte v Ružinove (presnú adresu upresníme po prihlásení), kapacita je preto obmedzená na max. 10 žien. Na stretnutiach počas roka by sme chceli ísť viac do hĺbky, otvoriť priestor na dôvernejšie rozhovory. Preto ak vás vábi stretnúť sa s nami, nezabudnite sa prihlásiť, aby ste si zaistili miesto.

Tešíme sa na vás vo štvrtok 21.02.2019 od 17:00-19:00 hod., cena: 5 Eur.

Za informácie ohľadom čínskeho roka srdečne ďakujeme odborníčke na feng shui Radke Aľakšovej.

A mimochodom: naša feng-shui poradkyňa Adel Píšová nám na dnes odporúča: Svieťme o dušu spasenú a oblečme sa do červenej :)

 

Komorné stretnutie E-žien - začína Rok zemského Prasaťa:)

Ste členka OZ E-ženy?: *

Fakturačné údaje

Odoslaním Prihlášky sa zaväzujete k úhrade poplatku za stretnutie.

Po vyplnení formulára potvrďte overovací kód "Nie som robot", počkajte kým sa zobrazí zelená fajočka a odošlite formulár.

Ak od nás nedostanete potvrdzujúci e-mail, napíšte nám na office@e-zeny.sk.

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie