Aký bol Náš Event? Stretnutie E-žien naživo po dvoch rokoch!

 

Aký bol NÁŠ EVENT (31.5. 2022) v CoffeeShopa v Limbachu?

 

Aký bol a o čom bol NÁŠ EVENT?

Primárny zámer stretnutia bol – naplniť našu radosť, že sa konečne môžeme vidieť naživo!
Sekundárny zámer bol, otvoriť témy, ktoré okolo každej ženy krúžia a boli spracované počas posledných mesiacov v rámci Spontánnych rozhovorov Medzi nami E-ženami na Audio-rádio-vílovo.

Išlo o témy, ktoré vytvárajú celistvosť ženy.

 

Náš event – 31.5.2022 v Limbachu

 

Keďže bolo a je na našom webe technických vecí a online kurzov dosť a neustále pribúdajú, v rovine osobného stretnutia sme si priali vyvážiť sebarealizáciu s potrebami našej vnútornej ženy a našej duše.


Hovorili sme o zmenách našich vzorcov a potrebe flexibility / Sandra Epstein a Veronika Šablová, o mystériu sebaobjavovania / Ema Krajčovičová, o tantre a vzťahoch / Lucia Pajszerová, o podnikaní ženy a o komunitách, ktoré tvoríme / Lucia Gomez a Daniela Tejkalová a o sebarealizácii – od virtuálnej asistentky po vlastné online podnikanie / Niki Kolesar.


Sme rady, že ste hovorili a zdieľali aj vy. Zdieľanie je obohacujúce pre každého z nás, preto ho do našich aktivít neustále prinášame.

 

Náš event – 31.5.2022 v Limbachu

 

Hostia NÁŠHO EVENTU boli

NÁŠ EVENT – Sandra Epstein

 

Sandra EPSTEIN je zakladateľka vzdelávaco-terapeutického systému Araretama, tvorkyňa vibračných esencií z Atlantického dažďového pralesa, ktoré sú základným pilierom systému Araretama. Vytvorila celý rad seminárov, v ktorých používa osobité prvky v práci s človekom, ako napr. „Coaching dance" a pod. Na seminároch kladie dôraz a dôležitosť na autenticitu a flexibilitu. Učí nás, ako deliť svoju životnú energiu do 3 ekológii, ktoré pozostávajú zo vzťahu k samému sebe, k svojej rodine a blízkym ľuďom a k širšej komunite. Ak udržiavame rovnováhu vo všetkých 3 oblastiach, dokážeme žiť plnohodnotný, tvorivý život, ktorý je základom zdravej a prosperujúcej spoločnosti.

NÁŠ EVENT – Veronika Šablová

 

Veronika ŠABLOVÁ je konzultantka s 20-ročnými skúsenosťami a početnou klientelou, ktorá nasleduje cestu osobnostného rastu aj vďaka systému Araretama. Je Sandrinou zástupkyňou na Slovensku a na Našom evente bude prekladať jej myšlienky do slovenčiny.
Tip na náš rozhovor o emočnom odblokovaní nájdete na Audio-rádio-vílovo Ako sa zbaviť závislosti alebo lipnutie z pohľadu Araretamy

NÁŠ EVENT – Daniela Tejkalová

 

Daniela TEJKALOVÁ je koučka, inšpirátorka, spisovateľka. Jej príbeh o tom, ako odišla z korporácie a kúpila si cez Bazoš koňa a začala podnikať ako koučka v sedle, je
veľmi populárny. Žena, ktorá nemá problém hovoriť o úspechu, ale aj o neúspechu a o riešeniach, ktoré objavila vďaka prekážkam. Ľudia za ňou radi prichádzajú na jej eventy
v prírode, na kávu do limbašskej kaviarne (v ktorej spolu budeme), kde vás poteší jej prítomnosť a kamkoľvek, kde nás pozýva po jej novo-vychodenej ceste.

NÁŠ EVENT – Ema Krajčovičová

 

Ema KRAJČOVIČOVÁ je psychologička, lektorka, odborníčka na vnímavú komunikáciu a výchovu. V rámci svojej práce prináša psychologické múdrosti, ktoré vás bude baviť počúvať, pretože sú zrozumiteľné, zapamätateľné a použiteľné v každodennom živote každej ženy. Systém, ktorý vo svojej pychologickej praxe používa - IFS (Internal family systems), predpokladá, že naša myseľ sa skladá z viacerých častí.
Tip na rozhovor, ktorý je ukážkou jej pohľadov: Prečo sa bojíme povedať pravdu? Klamstvo a bezpečie

NÁŠ EVENT – Lucia Pajszerová

 

Lucia PAJSZEROVÁ ukončila osemročný diplomovaný tréning Proces Orientovanej Psychoterapie a absolvovala Tantra teacher training pod vedením Mahasatvaa Ma Ananda Sarita, dlhoročnej súputničky tantrického majstra OSHA. Jednou z odpovedí, ktoré prináša, sú odpovede o vplyve tantry na naše vzťahy, t.j. na partnerské vzťahy, ale najmä o podpore a vyživení nášho vzťahu k samej sebe.
Tip na rozhovor, v ktorom rozoberáme ​​vplyv tantry na žiarlivosť a lipnutie, ale aj viac informácií o tantre a pohľadoch na otázky, ktoré by mohli zaujímať každú ženu nájdete v našom Audio-rádio-vílovo Vplyv tantry na žiarlivosť a závislosť – Lucia Pajszerová

NÁŠ EVENT – Lucia Gomez

 

Lucia GOMEZ je inšpiratívna žena s veľkým srdcom, pre ktorú je príznačné odovzdávať srdce komunitnému svetu. Je takmer vždy tam, kde ju spoločnosť potrebuje a učí sa popri všetkom, myslieť aj na seba. Nepýta sa, ako veci fungujú alebo nefungujú. Obuje si kroksy a vyberie sa rovno tam, kde si na vlastné oči overí, čo sa dá urobiť s problémami, ktoré sú aktuálne a nejasné. Je jedno, či išlo o utečencov v minulosti alebo teraz, o jasličkový zákon alebo o dieťa, o ktoré sa nemá kto postarať. Mamina troch detí a profi mama. Žena, ktorá prináša riešenia tam, kde sa pýtajú.

NÁŠ EVENT – Niki Kolesar

 

Niki KOLESAR je mladá mamina, ktorá sa venuje etikoterapii a osobnostnému rozvoju, je ikonou nášho úspešného produktu Virtuálne asistentky. Jej vstup bude odpoveďou na častú otázku mnohých žien, ktoré hľadajú riešenie pre svoju sebarealizáciu. Vďaka jej otvorenosti sa dozviete o výhodách a nevýhodách online podnikania a práce z domu. Začala ako virtuálna asistentka, no dnes vedie vlastný tím a prináša veľmi čerstvé poznania, ktoré môžu byť atraktívne pre nové podnikateľky, ale aj pre tie, ktoré sú v pokročilej fáze podnikania.
Rozhovor s Niki o jej práci a vtipných pohľadoch susedov, keď pracujeme z domu / Niki Kolesar a Gabi Revická o pozícii virtuálna asistentka

NÁŠ EVENT – Gabi Revická

 

Akciu moderovala Gabi REVICKÁ. Hostia, ktorých sme vám priniesli tvoria jej blízky svet a s láskou ich prináša aj do komunity E-žien.
Gabi je inšpirátorka a mentorka pre podnikateľov a autorov nových kníh, keďže sama knihy píše aj vydáva. Baví ju viesť podporné skupiny a jej najnovšou záľubou je tzv. Zdieľacie divadlo, arteterapia, prostredníctvom ktorej vidí možnosť ponúknuť uplatnenie všetkých zručností, ktoré si osvojila cez svojich učiteľov.

 

S organizáciou eventu nám pomohli naše virtualneasistentky.eu, ktoré sú s nami rady aj v reálnom svete.

 

Cena:

35 € bola cena pre členky a ich kamarátky, čestné členky a ich kamarátky
35 € bola cena pre absolventky našich kurzov (VA, autori a iné kurzy)
49 € bola cena pre tých, ktorí s nami ešte nikdy nič neabsolvovali

Cena obsahovala občerstvenie a nápoje počas celej akcie, mimoriadne kvalitný program a úžasnú spoločnosť.

 

Ako bolo na Našom Evente si môžete pozrieť v GALÉRII

  

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie