O vplyve ženskej a mužskej energie vo vzťahoch + obľúbený networking

Pozývame vás na inšpiratívne stretnutie s Andreou Bajnokovou o VLNE, ženskej a mužskej energii a jej vplyve na vzťahy, zdravie, tok života, podnikanie, peniaze a na náš obľúbený networking -  váš priestor na výmenu informácií, vytváranie kontaktov, získanie podpory a novej energie:)

Naša hosťka 

Lektorka vlnových pohybov, Andrea Bajnoková, vydala spolu s Evou Ružičkovou knihu  Ženská a mužská energia v pohybe, ktorá vyšla vo vydavateľstve Eugenika. Odporúčame, aby ste sa jej odvážne pýtali a pochopili, ako môže VLNA pomôcť rôznym chorobám, vzťahom a byť prospešná pre životné zmeny. Andrea kedysi nemohla športovať a dnes aktívne lyžuje. Ak ste videli alebo čítali príbeh Cesta pokojamilovného bojovníka od Danna Millmana, priestor pre ladnosť a tok energie vo vnútri nás (namiesto napätia a náhlenia), o ktorej hlavná postava rozpráva mladému gymnastovi, je niečím podobná. 

Rozhovor o vlne predsa len neprezradí všetko 

Čo to tá vlna či vlnenie vlastne je? Ako to súvisí so ženskou či mužskou energiou? A so vzťahmi? V multi-rozhovore, ktorý pre vás pripravili Gabi Revická a Mária Závodná ako prvú verziu žurnalistického formátu, sa dozviete mnohé odpovede. (Multi-rozhovor je špecifický tým, že jednému respondentovi kladieme otázky viacerí a v rámci E-žien máte možnosť sa výborne zdokonaliť. Podobne to bude aj na našej besede.). Príjemné vlnenie pri čítaní rozhovoru.

Termín a miesto: 27.9.2018 od 17:00hod v Starom Meste (upresníme miesto po prihlásení)

Cena: 5 Eur členky OZ a ich partneri a priatelia, 9 Eur ostatní hostia

Nenechajte sa dlho nahovárať, veď sa predsa vie, že E-ženy organizujú samé originálne stretnutia. No, kapacita miestnosti je limitovaná.

Ilustrácia k textu: Tsudoi Masuda

O vplyve ženskej a mužskej energie vo vzťahoch - Prihlasovací formulár

Ste členka OZ E-ženy?: *

Fakturačné údaje

Odoslaním prihlášky sa zaväzujem k úhrade poplatku za stretnutie.

Nezabudnite pred odoslaním prihlášky potvrdiť overovací kód "Nie som robot" uvedený nižšie.

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie