Podnikanie v cestovnom ruchu – ako sa stať hviezdou

Slovak Business Agency v rámci Open Day projektu CrossEUWBA spolu s E- ženy a Tricio Vás pozývajú na na inšpiratívne stretnutie na tému:

Podnikanie v cestovnom ruchu – ako sa stať hviezdou

Podnikanie v cestovnom ruchu

Pre koho je stretnutie určené:

podnikatelia a záujemcovia o podnikanie v cestovnom ruchu (ubytovatelia, cestovné kancelárie, atď.), neziskovky, startupisti, cestovatelia, blogeri.

Dozviete sa:

  • Viac o medzinárodnom projekte CrossEUWBA a aktivitách SBA
  • Ako rýchlo sa dá podnikať v cestovnom ruchu – cestovné kancelárie a ubytovatelia
  • Ako riešiť legislatívne podmienky pre cestovné kancelárie a ubytovateľov
  • Ekológia v cestovnom ruchu – využitie príležitosti pre inovátorov
  • Zaujímavé cieľové skupiny, neobyčajné produkty a zabudnuté destinácie, špecializácie, na ktoré ste možno nepomysleli
  • Ako spojiť cestovanie a podnikanie, v čom všetkom sa dá podnikať počas cestovania
  • Je váš sen o cestovaní limitovaní vekom? V žiadnom prípade – príklady z praxe

Termín a miesto: 25.10.2018 od 17:00 hod. (registrácia od 16:30) v Bratislave (presné miesto upresníme)

Cena za účasť a občerstvenie:

Akcia je bezplatná a jej súčasťou je malé občerstvenie, nakoľko je účasť limitovaná, odporúčame, aby ste si v prípade záujmu miesto rezervovali. Vstup je len pre prihlásených účastníkov.

Programom večera vás bude sprevádzať Gabi Revická a jej hostia.

Gabriela Revická, www.gabriela.ezeny.sk má vyše 20-ročnú prax v cestovnom ruchu. Predstaví vám možnosti, ako si založiť cestovnú kanceláriu, ako sa odlíšiť od konkurencie a zjednodušiť si marketing vďaka originálnym spôsobom zacielenia.

Viac ako 20 rokov viedla cestovnú kanceláriu Tricio so špecializáciou na Slovensko. Vydala dvojjazyčné knihy Ukážem Ti Slovensko a Tipy na výlety po Slovensku. O práci v cestovnom ruchu píše aj v knihe Juliet a tá druhá. Aktuálne pôsobí ako konzultantka pre podnikateľov v OZ Ezeny.sk, pre autorov pre Literario.eu a jej srdcovkou sú startupisti, ktorí hľadali odpovede na otázku ako si založiť cestovnú kanceláriu alebo ako prenajímať chatu či chalupu. Ak uvažujete o podnikaní, odporúčame jej podporné skupiny Gabi's Support Groups.

Silvia Križanová 

Silvia okrem detstva väčšinu svojho dospelého života strávila v zahraničí. Naspäť na Slovensko sa vrátila pred piatimi rokmi, keď sa jej narodil synček. Svoju prvú ročnú cestu absolvovala ešte počas strednej školy. Odvtedy jej závislosť na cestovaní neutícha. Cestovanie jej otvorilo prácu digitálneho nomáda, ktorá jej spolu so 7-ročným synom umožnila precestovať 4 kontinenty. V súčasnej dobe sa Silvia venuje organizovaniu eventov. Jej posledným väčším spoloorganizátorským počinom bol prvý ročník konferencie: Slovakia Going Zero Waste. Keďže je ekológia jej silnou témou, bude reč aj o inšpiratívnych spojitostiach s cestovným ruchom.

Valéria Petrová

Počas praxe ubytovateľky počúvala želania klientov a vnímala aj problémy ubytovateľov. Navštívila rôzne ubytovacie zariadenia na Slovensku, aj v zahraničí, kde sa stretla s ústretovým personálom a nádherne a vkusne zariadenými chatami, penziónmi a hotelmi, ale nedali sa prehliadnuť ani nedostatky, ktoré ako klientka pociťovala. Na základe svojich vlastných skúsenosti radila ubytovateľom, ako sa správne rozhodnúť pre obsah ponuky a úroveň služieb cieľových skupín, hľadajúcich dobrú cenu, ale aj kvalitu. V súčasnosti pôsobí nielen v oblasti cestovného ruchu, ale aj vo svete financií a investícii, a okrem iného je spojkou E-žien na východnom Slovensku.

http://www.crosseuwba.eu/

http://www.sbagency.sk/

http://www.ezeny.sk/

http://www.cestovky.tricio.sk/

 

PRIHLÁSTE SA TU

 

Uvažujete o tom, ako si založiť cestovnú kanceláriu? Láka vás podnikanie v oblasti chalupárčenia - ako prenajímať chatu, chalupu? Tento event je pre vás ako stvorený, ale ak nemôžete prísť, ponúkneme vám individuálne konzultáciu a jasné kroky pre realizáciu vášho sna. 

Napíšte na gabi@e-zeny.sk

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie