Podporujeme konferenciu Slovakia Going Zero Waste

Celodenná konferencia Slovakia Going Zero Waste o živote bez odpadu

sa uskutoční 07.04.2019 v Bratislave (Stará tržnica) už po druhý krát. Má za cieľ nasmerovať Slovensko k udržateľnejšiemu spôsobu fungovania a zníženiu množstva vyprodukovaného odpadu. Konferencia je určená pre širokú verejnosť, zástupcov firiem, samosprávy aj tvorcov legislatívy o odpadoch.

 

Na konferencii vystúpi 12 rečníkov v štyroch tematických blokoch, ktoré predstavujú celkový prierez problematikou: od širších súvislostí vrátane klimatickej zmeny, cez prechod k cirkulárnej ekonomike, až po príklady z praxe, ako sa prechod k bezodpadovosti dá uskutočniť. Počas dlhých prestávok bude pre účastníkov pripravených 6 moderovaných diskusií, viacero workshopov, možnosti bezobalových nákupov a ďalšieho programu. Podujatie bude moderovať Slávka Halčáková.

Po celodennom programe bude nasledovať večerná afterparty. Na nej sa návštevníci okrem hudobného programu môžu tešiť na obľúbenú talk show Adely Vinczeovej, ktorá bude na tému bezodpadovosti debatovať s tromi hosťami.

Ako sa pri príprave konferencie vyjadrila Tirsa van der Laan, koordinátorka holandskej spoločnosti Precious Plastic, ktorá príde do Bratislavy porozprávať inšpiratívny príbeh tejto globálnej iniciatívy, „považujem za dôležité stretávať sa, aby človek cítil, že pred veľkou úlohou, ako je prechod k bezodpadovosti nestojí sám, ale je súčasťou väčšieho hnutia. Pomôže vám to pochopiť, že to, čo robíte má dosah a dodá vám to energiu v novom smerovaní vytrvať."

Rovnako ako minulý rok, aj pre tento ročník konferencie sú E-ženy mediálnym partnerom. Rady podporujeme zmysluplné podujatia a táto konferencia ním určite je. Budeme sa tešiť ak sa k nám pridáte a prídete sa inšpirovať k "bezodpadovejšiemu" spôsobu života. Veríme, že spoločnými silami "to dáme:)"

Pre E-ženy platí 30% zľava z ceny lístka.

 

 Viac informácií nájdete na oficiálnej stránke konferencie

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie