Konferencia INSPIRE v Banskej Bystrici (aj s E-ženami)

Milé dámy,

mnohé z vás nám hovoria, že množstvo skvelých podujatí sa koná len v Bratislave. Áno, i nie je to pravda. Aj v Banskej Bystrici pripravujeme množstvo parádnych akcií pre ženy; veď čítajte ďalej, dozviete sa minimálne o jednej z nich.

Poslednú novembrovú sobotu sa v Banskej Bystrici môžeme tešiť na  výnimočnú akciu - 3. ročník inšpiratívnej konferencie pre ženy s výstižným názvom INSPIRE!

Prednášky, workshopy, koučing, ale aj styling, líčenie, autogramiády, predajné stánky, darčeky, networking, príjemná atmosféra - to všetko na nás čaká v krásnych priestoroch Cikkerovej siene radnice na Námestí SNP v Banskej Bystrici.
 

Konferencia INSPIREPre koho, o čom a s kým bude 3. ročník Konferencie pre ženy INSPIRE?

Podujatie je ako stvorené pre moderné, aktívne ženy, ktoré už vedia, čo od života chcú. Konferencia je o inšpirácii, silných ženských príbehoch, pozitívnej motivácii, pestovaní krásy a štýlu, ale tiež o ženskej podpore, plnení si vlastných snov, bohatstve na každej úrovni, ale aj živote na/po materskej dovolenke a začatí podnikania.

Pozvanie prijali známe lektorky, autorky kníh, terapeutky a koučky, jednoducho ženy, s ktorými sa chceme stretnúť a zažiť ich:

 • Gabi Revická - úspešná podnikateľka, spoluzakladateľka portálu e-zeny.sk, koučka, lektorka, spisovateľka a propagátorka cestovania po Slovensku
 • Iveta Štecová - autorka FaceFit.sk, certifikovaná trénerka a koučka gymnastiky tváre a wellness lektorka
 • Tami - členka tímu Čo dokáže mama, autorka knihy Mamou po 30tke, spoluzakladateľka inšpiratívneho vydavateľstva InspiraPublishing, autoroka projektu English for breakfast
 • Stanka Sobolová - zakladateľka projektu Šťastná-žena.sk, úspešná blogerka, spoluatorka kníh, organizátorka seminárov pre ženy, terapeutka duše
 • Zuzka Melly Koščová - spisovateľka, šperkárka, psychologička a zakladateľka projektu Pekné čítanie
 • Michaela Pisoňová - certifikovaná koučka štýlu, blogerka, autorka e-booku 33 tipov, ako môžete oblečením zlepšiť vás život

Podujatím bude sprevádzať Marcela Václavková Konrádová, známa dobrovoľníčka a oceňovaná filantropka.

Spolu až 7 príbehov a prednášok/workshopov od líderiek vo svojom odbore! Viac o lektorkách a programe v prílohách a tiež: http://konferenciainspire.sk/program-a-prednasajuci/

Konferencia sa bude konať pod záštitou primátora mesta Banská Bystrica Jána Noska v sobotu 25. novembra 2017 v reprezentatívnych priestoroch Cikkerovej siene radnice na Nám. SNP v Banskej Bystrici.

 • ponuka pre TEBA, spriaznenú dušu a našu kamoška - cena vstupenky 29 Eur - ponuka platí od 23.10. do 31.10.*
 • aktuálna cena vstupenky je 35 Eur
 • maminám na MD ponúkame zľavu 10 Eur a tak je cena vstupenky 25 Eur

Stačí objednať online na http://konferenciainspire.sk/vstupenky/ a vybrať si jednu z aktuálnych ponúk.

* pre túto možnosť označ vstupenku s názvom "LEKTORKY". Platná je od pondelka 23.10. do posledného utorka v mesiaci 31.10.

V cene vstupenky:

 • bohatý celodenný program s prednáškami a workshopmi
 • darčekový balíček a informačné materiály
 • pestré občerstvenie s teplými a studenými nápojmi
 • tombola o hodnotné ceny (napr. aj adventný zájazd do Krakowa)
 • množstvo inšpirácie, výmena kontaktov, networking
 • a možnosť stretnúť sa s úžasnými lektorkami a podobne naladenými ženami

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie