PRIHLÁŠKA na NÁŠ EVENT 2023

S radosťou vás pozývame na ďalšie stretnutie naživo. Po rokoch, počas ktorých sme sa nemohli stretávať, máme čo doháňať. Preto si nenecháme ujsť príležitosť pre zorganizovanie ďalšieho ročníka Nášho Eventu, ktorý bude 13.6.2023 v Bratislave.

Hostkou našej akcie bude aj tento rok Sandra Epstein z Brazílie a tému, ktorú sme sa rozhodli rozobrať s neurovedkyňou - autorkou vibračných esencií Araretama sú: strachy a ich transformácia. Vychádzame z tém, ktoré s nami zdieľate v podporných skupinách a na ktoré reagujeme aj prostredníctvom rozhovorov na vilovo.sk (nájdete tu okrem iného aj viac rozhovorov so Sandrou aj s Veronikou Šablovou, s jej zástupkyňou pre Slovensko). Aktuálne vám dávame do pozornosti rozhovor o špecifickej sade esencií Tantrické Bohyne

Náš event 2023

Event otvorí Zuzana Hanzelová a naladí nás na to, aby sme sa viac koncentrovali a boli plne prítomné, teda v pozornosti, čo je jednou z jej lektorských oblastí. 

Súčasťou programu bude rozhovor s Gabi Revickou a Niki Kolesar. Povedie ho Zuzana Petrovičová, dlhoročná redaktorka ženského časopisu, s ktorou sa nám stretli po rokoch cesty vďaka kurzu pre Virtuálne asistentky a copywriterky. 

Zuzana Petrovičová – Náš event 2023 

S Máriou Bernáthovou, autorkou projektu Liveslow a Talkslow budeme diskutovať o tom, aká je ideálna virtuálna asistentka, ako spolupracovať s virtuálnou asistentkou. Ak máte chuť, naladiť sa na jej odvážne otázky, skúste to cez rozhovor, ktorý robila s Gabi. 

Mária Bernáthová – Náš event 2023 

S Mirkou Števkovou, spoluautorkou portálu Jaspravim.sk a nadšenkyňou esenciálnych olejov, ktorým sa venuje, budeme spolu hľadať spôsoby, ako povedať nie, keď je nastavenie hraníc dôležité.

Mirka Števková – Náš event 2023 

Rozhodli sme sa, že vytvoríme priestor pre vaše prepájania, teda networking cez prestávky, ktoré tak obľubujete a hlavne zábavnú časť, ktorá súvisí s vašimi menami a priezviskami.

  

Miesto a čas eventu:

Hotel Color, Pri Starom Mýte 1, Bratislava. Parkovanie pred hotelom zdarma.

Program nášho eventu začne presne o 14:00 h, do priestorov môžete prichádzať od 13:30 h.

Dôležité!!!! Ak by ste mali chuť naobedovať sa s nami v priestoroch hotela, príďte už o 12.30 h a napíšte nám o tom do prihlášky.

Oficiálny koniec programu je o 19 h, networkingovať však môžete v priestoroch hotela až do záverečnej.

Dress code: Oblečte si čokoľvek, v čom sa cítite krásna, ale poteší nás, ak si vezmete klobúk, šiltovku alebo šál. Minuloročný event sme spestrili aj vďaka veselým klobúkom.

 

Cena

pre absolventky našich kurzov (prosím uveďte názov kurzu do poznámky), E-ženy a vaše kamarátky: 29 €

pre komunitu Liveslow a komunitu Mirky Števkovej: 35 €

pre ostatné účastníčky: 45 € (ak si práve objednávate inú našu službu, napíšte nám o tom)

Ak by ste si chceli pripomenúť, ako nám s vami bolo na Našom evente v 2022, ponúkame vám obrázkové spomienky v galérii.

Záujemcovia o ubytovanie, kontaktujte nás na email: gabi@e-zeny.sk

 

PRIHLÁŠKA – záväzná rezervácia miesta

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie