Referencie z Roku e-žien

My sme trošku iná mentalita, ja sa tu dnes snažím načerpať možno to, čo my na východe nemáme - my trošku iným spôsobom vedieme naše kluby, je to tam také rýchlejšie, dynamickejšie. A viac sa sústreďujeme na takú odbornejšiu podporu podporu podnikania a okrem inšpirujúcich myšlienok máme praktické veci. Tu je to také možno viac na ukľudnenie, keď sa človek potrebuje zrelaxovať, potom je táto atmosféra, až by som povedala, že umelecká energia, vhodná.
Mňa zaujalo feng šuej - to sú tie energie, ktorým fandím, aj keď ich nerobím.
Pre mňa bola veľmi inšpirujúca posledná dáma (Zuzka Beňová) – mala vyslovene pekný, odborný prejav – to sa mi páčilo.
Blanka, Košice

Veľmi rada chodím na tieto stretnutia; rok E-žien je veľmi úspešný projekt, pretože sa tu ženy cítia dobre. Aj ja si rada oddýchnem pri tom, ako nasávam energiu od mladých dám, ktoré sršia plánmi a silami. Sú také presvedčivé v tom, čo všetko chcú dosiahnuť. Teším sa z tých dám, ktoré sa k podnikaniu dostali, pretože ja som človek, ktorý vyznáva slobodu; a podnikanie pokladám za slobodu ekonomickú, finančnú, a s nimi príde aj tá iná sloboda...
Mária Karlubíková

Ja som tu prvýkrát a som úplne nadšená tým konceptom - aká tu je dobrá energia, ako sú tie ženy prajné a ako sa vzájomne podporujú!
Silvia, Nitra

Na dnešnom stretnutí ma z rozhovoru s jednou z našich E-žien najviac inšpirovala myšlienka, že možno ešte viac rozmýšľam nad tými klientmi, ktorých mám, a že sa chcem viac venovať tým, ktorí mi prinášajú radosť. To je niečo, čo teraz aktuálne riešim aj ja.
Dáša, Bratislava

Mňa zaujal ten moment - tuším Zuzka Beňová sa volala tá dáma, ktorá o tom hovorila - keď človek dospeje do štádia, že potrebuje zamestnanca... toto práve riešim, je to pre mňa vyslovene aktuálne a je to téma, ktorou sa budem istotne zaoberať a hľadať k nej ďalšie informácie.
A ešte sa mi páčilo, ako tá jedna dáma, tuším Adelka, dokázala vypnúť – zaujalo ma, ako k tomu človek dospeje a ako to potom aj prežije. Iveta z Bratislavy

Ja som tu dnes úplne prvýkrát a odporučila mi to jedna známa – hodnotím to veľmi pozitívne, všetky tie príbehy boli veľmi konkrétne, inšpirujúce – či už o tom, mať pokoru, alebo vnímať prírodu, cez vlastnú značku, cez mladú turbo-ženu. Teraz mám spätnú väzbu sama na seba – a mám čo robiť.
Jana,  Bratislava

V podstate ma inšpirovala prvá hosťka - že už by to chcelo naplánovať nejaký výlet pre mňa a moju rodinu. Takže hneď pôjdem na jej stránku a niečo skúsim nájsť.
Soňa z Bratislavy

Vždy je užitočné, keď sa ženy dajú dokopy a inšpirujú sa navzájom...
Vidím, že to má pre ženy zdupľovaný význam, pre tie, ktoré potrebujú nakopnúť – začať, naštartovať, a nemajú ten drive, tak vy im ho poskytnente. A tiež ich učíte počúvať svoj vnútorný podnikateľský hlas...
Claudia, Bratislava

Aj keď sa vyskytne téma, ktorá sa mi na prvý pohľad nepáči, tak sa hneď pozerám na to, čo mi to zrkadlí. Ja sem chodím, pretože E-ženy sú nastavené na robenie biznisu so srdcom... a to sa mi veľmi páči.
Lucia, Limbach

 

Pre E-ženy spracovala MZ

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie