Archív Rok E-žien 2015 Apríl

Spoznajte hostí aprílového stretnutia ROK E-žien

Na aprílovom stretnutí Rok-u E-žien vám predstavíme štyri vzácne príbehy žien, ktoré podnikajú. Niektoré opustili svoje istoty a niektoré sa zamestnať nikdy nestihli. Bude to podnetné rozprávanie o úspechoch a neúspechoch, o možnostiach, ktoré sa javili, že prídu a o prekvapeniach, ktoré im priniesla nová budúcnosť. A ktovie, čo ešte.

14.4.2015 od 17tej hodiny v Monsters cafe bar v Bratislave. Nezabudnite sa prihlásiť . Počet miest je obmedzený, aby sme mohli všetkým ponúknuť komfortné sedenie a priestor na otázky z publika.

Martina  Martina Valešová –odišla pred pár rokmi z atraktívneho zamestnania a rozhodla sa pre podnikanie na vlastnej nohe.   Jej príbeh je veľmi inšpiratívny, pretože istoty v dobrých pracovných pozíciách sú veľmi silným magnetom, ktorý často   vyhráva v rozhodovaniach – zostať v istote alebo slobodne odísť do neistoty. Dnes je majiteľkou populárneho e-shopu   organizatorka.sk, s ktorým uspela v súťaži E - žena roka 2013. Jej e-shop sa špecializuje na vintage a retro materiál na   papierové tvorenie, scrapbooking a cardmaking. Okrem e-shopu organizuje kreatívne kurzy v Bratislave, Pezinku, kde     žije so svojou rodinou. Ale ak si budete priať, urobí vám komorný kreatívny kurz aj priamo u vás doma.:)

Mirka Stevkova   Mirka Števková má 11 ročnú prax v oblasti marketingu. Je spolumajiteľkou malej, ale kreatívnej                      marketingovej    agentúry a tvrdí, že aj za málo peňazí sa dá zahrať kvalitná hudbička. Má skúsenosti s  budovaním a reálnou  prevádzkou e-shopov v rôznych segmentoch. Koordinuje vlastný projekt   www.jaspravim.sk, v rámci ktorého zvŕta svoje know-how a pritom aktívne pomáha ľuďom či už zarábať on-line, alebo predávať ich vlastné služby. V roku 2012 získala v súťaži pre ženy podnikateľky titul "E-žena roka". Pomáha start-upom pri štartovaní vlastného podnikania, jej skúsenosti sú reálne a nie teoretické, takže vás nadchne svojou neutíchajúcou zvedavosťou a jej tipy a triky "ako na to" sú cenené tak v segmente B2B ako aj B2C. Podniká z pohodlia domova spolu zo svojim partnerom a život im spestruje ich malá trojročná dcérka.

Daniela Rau  Daniela Rau –internetová podnikateľka, majiteľka viacerých eshopov,úspešná bloggerka a autorka desiatok e-kníh.   Jej blog danielarau.sk čítalo počas 1,5 roka viac ako 300 000 ľudí a eshop extradarcek.sk patrí k TOP 3 medzi      darčekovými e-shopmi. K podnikaniu ju inšpiroval manžel. Ako mama dvoch malých detí, ktorá pracovala na vyššej    pracovnej pozícii a cestovala po celom Slovensku prijala fakt, že chce ísť cestou online podnikania. Aktuálne podniká  s manželom v oblasti internetových obchodov, v infopodnikaní, venujú sa aj výuke a školeniam prostredníctvom  svojich (17tich!) webových stránok (napr. ako-napisat-ebook.sk , zelenazirafa.sk, motivacne-videa.eu, fengshui-  byvanie.sk (vydala až 5 elektronických kníh k téme feng shuej!) Jej projekty boli ocenené v súťaži E-žena roka  2014.

 

Lucia Lužinska  Lucia Lužinská – úspešná jazzová speváčka, herečka, žena, ktorá sa vyše 8rokov venuje joge a    prináša neobyčajnú tému Liečivá sila hlasu. Je matkou dvoch malých dcér, skladá vlastné skladby a  príležitostne si píše aranžmány. Jej poznatky zo všetkych sfér záujmu sa navzájom prelínajú, či už v  speváckych alebo jogových workshopoch, ktoré robí . V spolupráci s Borisom Čellárom vytvorili niekoľko  hudobných projektov, vydali niekoľko nádherných CD-čok. Lucia realizuje rôzne tvorivé dielne a  hudobné workshopy, o ktorých sa na stretnutí s našou ,,e-múzou" dozvieme viac osobne.
 www.jazz.sk/musicians/lucia-luzinska

Tešíme sa na vás off line!
Ak ste náhodou prehliadli prihlášku na Rok E-žien, ktorý bude 14.4.2015 – páči sa, môžete sa prihlásiť cez formulár.

Ako bolo na predošlých stretnutiach Rok-u E-žien? 

Prihlásenie