Archív Rok E-žien 2015 Jún

Uletené leto alebo úlet  s E-ženami  / Júnový Rok E-žien

Dovoľme si vniesť do podnikania trochu voľnosti. Pozývame vás na spoločný malý úlet, uletené stretnutie v rámci  Roku E-žien. Nohami na zemi a s hlavou kdesi vyššie, sme v kontakte s tým,  aké je snívanie krásne...

Keď sme sa rozhodli vyskladať  nevšednú zostavu júnových hostiek pre Rok E-žien, poučené skúsenosťami predošlých mesiacov a ovplyvnené vlastnou logikou sme sa domnievali, že  bude náročné, zladiť termíny vybratých štyroch žien a mať ich ako na našej akcii v jeden deň. No, zrejme to tak všetko malo byť, lebo na 9.6. všetky naše hosťky  prijali pozvanie, bez veľkých potrieb, upratať si diáre.

                    

jasmina_ivanovic

Jasmina Ivanovič  je moja dlhoročná učiteľka, žena, ktorú považujem za vedmu. Pochádza z Čiernej Hory, no zoznámili sme sa na Slovensku, s ktorým bola prepojená odjakživa.  Spoznala som ju pred vyše 15- timi rokmi na besede, kde rozprávala o teste geomantie. Je to dodnes málo známa metóda. Klientka bodkuje intonáciu vety (nepíše vetu, len bodkuje) v súvislosti s témou, ktorú chce vyriešiť. Presnosť tejto metódy ma doslova šokovala, zostali sme spolu v aktívnom kontakte a časom som zistila, že rozsah metód tejto múdrej ženy je podstatne širší. Venuje sa čínskej medicíne, liečivým masážam, kineziológii,  tarotu, vedie rodinné konštelácie,  atď. História jej pôsobenia siaha do úctyhodnej minulosti, čo si zaslúži veľké uznanie. Témy, ktorým sa Jasmina venuje, boli v časoch jej začiatkoch absolútne neznáme. 

 

lucia_pajszerovaLucia Pajszerová vyštudovala liečebnú pedagogiku a v súčasnosti je v procese  absolvovania dlhodobého psychoterapeutického výcviku so zahraničnými lektormi. Okrem psychológie sa  venuje fotografii a so svojim partnerom, úspešným fotografom Martinom Vrabkom sa venujú tanre, kráse  vedomého dotyku.  Prostredníctvom umenia spájajú fotografiu s najhlbším vnútrom človeka.  Tantra v jej pôvodnom zmysle je (z môjho pohľadu a doterajšieho bádania) prejavom najhlbšej lásky k sebe a prejavom najhlbšej lásky i úcty k posvätnosti tela. Práve preto bol pre nás výber hosťky, ktorej meno sa s ňou spája, veľmi obozretný. ,,Viac vedomia v intímnych dotykoch, viac lásky k sebe samej, viac porozumenia medzi mužom a ženou,...“ – úryvok z webu www.intimne-umenia.sk , z ktorého obsahu nám Lucia povie viac osobne.   

 

bohumila_durisovaBohumila Ďurišová  – jej štúdio a web poznáte pod názvom www.nadherna.sk. Bohumila premieňa ženy na krajšie a nádhernejšie, ale podľa všetkého to nie je jej jediný dar. Venuje sa prekladom do českého jazyka (krásne preložila napríklad aj moju knihu Juliet a tá druhá) a  a v rámci E-žien koordinuje činnosť  virtuálnych asistentiek. Hovorí sa, že meno predurčuje. Neviem, aká sila ma k nej tiahla v čase, keď som jedného kľúčového rozhodnutia, ale spýtala som sa jej nič netušiac na radu. Večer mi preposlala list, ktorý znel ako odkaz z neviditeľného sveta. Týmto veciam buď veríte, alebo nie.  Bohumila o nich hovorí veľmi opatrne, pretože pred nimi má veľký rešpekt, no verím, že v rámci Roka E-žien nám niektoré svoje tajomstvá predsa len prezradí.

Gabriela Revická

katka_hulkovaŠperkárku Katku Hulkovú som spoznala len pred pár mesiacmi. Bol to zvláštny večer a  dnes viem, že som tam mala byť, aby som stretla Katku. A tiež, aby so mnou domov išiel aj Anjel, ktorého vyrobila. Jej šperky sú originály, jedinečné nie len svojim zjavom, majstrovským spracovaním, ale aj svojou energiou. Majú to, čo má máloktorý šperk – majú Dušu, sú to osobnosti. Aj môj Anjel je taký – nie vždy je so mnou ochotný ísť, ale niekedy mi nedovolí, aby som bez neho odišla z domu. Katka ma vždy nanovo obohatí svojou múdrosťou zrelej ženy, matky, podnikateľky a umelkyne zároveň. Jej príbehový marketing je jedinečný a vtiahne vás do sveta krásy, ani neviete ako. Veď kto by odolal šperkom, z ktorých každý jeden má svoj vlastný príbeh?  Pre Rok Ežien si pripravila krásne prekvapenie. Plné tvorivosti, tajomna a lásky. Vlastne, tie prekvapenia budú dve! Lebo Katka Hulková je autorkou návrhu nového loga OZ E-ženy a my vám nové logo predstavíme práve na júnovom Roku E-žien. Viac o šperkoch, ktoré liečia nájdete na linku www.sashe.sk/Katu-Hula

Andrea Trávničková

Júnový Rok Ežien bude uletený, nežný, ženský. Vidíme sa o 17.stej hodine. V komornej a uvoľnenej  atmosfére – len členky OZ Eženy a naši hostia s ľahučkými, voľnými témami,  Dovoľte si snívať a my spravíme všetko pre to, aby sme vaše sny smeli naplniť. Ak sa rozhodnete prísť, dajte nám vedieť touto cestou: http://www.ezeny.sk/off-line-aktivity/rok-e-zien/prihlasovaci-formular

 

************************************************************************************** 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie