Archív Rok E-žien 2015 November

Zuzana Beňová pôsobí v oblasti PR marketingu, jej agentúra zastrešuje nielen slovenské značky, ale aj nadnárodné formáty. Ako udržiava harmóniu medzi prácou a osobným životom, čo v jej živote predstavuje tanec a prečo toľko odolávala nášmu pozvaniu, keď je pre javisko ako stvorená?

Pozor zmena!

Zuzka sa rozhodla svoj priestor uvoľniť dáme, ktorá je na Slovensku len veľmi krátko a považuje za veľmi významné, aby sme je prítomnosť využili. Janku považuje za vzácnu bytosť, ktorej spoznanie by si Eženy nemali nechať ujsť. 

Zuzkinou alternatívou bude:

Jana Ziman, Slovenka žijúca v Kanade, ktorá tieto mesiace trávi so svojou maminou v Bratislave. Vyštudovala právo a žurnalistiku, bola úspešnou advokátkou, ale neskôr sa začala venovať úplne iným témam. Dnes je majsterkou kundalini jogy a venuje sa psychoterapii. Základné informácie nájdete na jej webe http://www.kundaliniyogahealing.com, viac off-line na Roku E-žien.

 

Anna Berecová autorka úspešného start-upu www.kurzysitia.sk, žena, ktorá sa napriek rôznym životným prekážkam rozhodla zrealizovať svoj sen. Vedie on-line aj off-line kurzy šitia, pôsobí v dedinke neďaleko Šale a neúnavne zapája do svojho malého podnikania aj dcéru. Ankin postoj je vynikajúcou inšpiráciu pre ženy, ktoré ignorujú, že vek, lokalita a okolnosti by mohli byť silnejšie než výzva.  

Katarína Mikle je priekopníčka vo viacerých oblastiach. Vyštudovala právo, v roku 2000 začala podnikať v oblasti ochrany pred požiarom, ktorá bola predtým známa ako čisto mužské odvetvie. V roku 2006 založila spoločnosť www.POBEST.sk a začala sa pozerať po nových výzvach. V roku 2012 sa zamerala na skúmanie kvality služieb na Slovensku, čoho výsledkom je jej portal www.siestyzazitok.sk, projekt, ktorý v sebe tvorí databázu služieb na Slovensku, ktorá má hlbšiu podstatu a to zdvíhať úroveň služieb. Celková nespokojnosť s politickým dianím na Slovensku doviedla Katarínu v roku 2015 k tvorbe projektu Nevolíme. Touto aktivitou chce docieliť, aby sa ľudia začali rozprávať, komunikovať medzi sebou na politickú tému, na tému voľby 2016 a správne sa vo voľbách rozhodli. Na Roku E-žien nám o svojom krásnom projekte www.siestyzazitok.sk prezradí viac.

Miriam Sláviková, autorka projektu www.konopnydvor.sk, skvelý a odvážny nápad, ako navrátiť konopu siatu na Slovensku. Miriam v rámci svojho zámeru šíri vzdelávaciu aktivitu ako pestovať, spracovávať alebo stavať dom z konopy siatej. Na jej webstránke nájdete recepty (konokuchyňa), rozhovory (konofórum, konotv), produkty z konopy siatej a rôzne informácie o tom, čo jej iniciatíva v prináša v prospech celej spoločnosti. Na minulých stretnutiach sme mali možnosť ochutnať zopár gastrošpecialít konopného dvora a rovnako sme dostali príležitosť prezentovať E-ženy na medzinárodnej konferencii, ktorú Miriam zorganizovala pre podporu zmysluplných podnikateľských projektov.

Tešíme sa na vás na Roku E-žien 10.11.2015 od 16.45 (oficiálny začiatok je o 17tej). Ak sa rozhodnete prísť a vziať so sebou aj vaše priateľky, prosíme vás, aby ste sa nezabudli prihlásiť prostredníctvom formulára na linku http://www.ezeny.sk/off-line-aktivity/rok-e-zien/prihlasovaci-formular

 

**************************************************************************************************

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie