Poďakovanie

Vianočný Rok Ežien sa niesol v znamení  štedrosti, vynikajúcej nálady a nechýbali ani krásne príbehy našich hostiek. Navyše sme pokrstili knihu a vyskúšali si historicky prvú aukciu výrobkov a služieb Ežien.

Ďakujeme našim vzácnym hosťkám - Júlii Hurnej, prezidentke Združenia slovenských výrobcov piva a sladu,  Danici Kováčovej, majiteľke úžasnej pekárne Biolka, Eve Borušovičovej, vynikajúcej slovenskej spisovateľke, scenáristke a režisérke  a  Gabi Revickej, Hlavnej koordinátorke OZ Eženy a autorke knihy Tipy na výlety po Slovensku.  Tieto dámy s nami vyzdieľali  ich krásne príbehy,. Ďakujeme tiež nášmu sponzorovi - Združeniu slovenských výrobcov piva a sladu za bohatý pitný režim, darček do aukcie a tiež za odborný výklad o pive. Naša vďaka tiež patrí Zuzke Halečkovej, ktorá potešila priaznivcov vína a rozšírila našu drink ponuku o kvalitné talianske vínka. Ďakujeme Konopnému dvoru a pekárni Biolka za dobroty, ktoré sa nestíhali ohriať na stoloch :) Toľko skvelých dobrôt z vašich rodinných kuchárskych kníh sa nám vďaka vašej štedrosti nazbieralo, že naozaj bol večierok plný vôní a chutí. Ďakujeme všetkým E-ženám, ktoré priniesli pohostenie. Čaro a atmosféru Vianoc sme mohli cítiť vďaka nádherným vianočným dekoráciám z dielne Janky Jasmínky Kľúčikovej, ktorá nám darovala všetky tie nádherné ikebany (www.jasminum.sk) . A veľká vďaka aj Daške Luknárovej, lebo práve Daška organizačne celú akciu zabezpečovala a starala sa o to, aby sme všetci boli v pohode.

Obrovská vďaka všetkým štedrým E-ženám, ktoré do aukcie venovali svoje srdcia v podobe krásnych darov. Výťažok z aukcie v hodnote viac ako 700 EUR poputuje na podporu OZ Plamienok.https://www.facebook.com/plamienok.no/


A ďakujeme aj našim skvelým licitátorkám - MiIrke Števkovej a Lucii Gomez, ktoré v rámci vianočného Roku Ežien viedli aukciu darčekov. 


Vďaka týmto štedrým a láskavým E-ženám sme mohli aukciu uskutočniť: 

 

Janka Bielik ( www.janasport.sk)

Katarina Mikle (www.siestyzazitok.sk www.pobest.sk)

Miriam Mikova (www.1skolaetikety.sk )

Mirka Števková (www.jaspravim.sk)
Gabriela Revická (www.revicka.sk
Bohumila Ďurišová (www.nadherna.sk
Tamara Osaďanová ( www.bruncher.sk )
Mirka Sláviková (www.konopnydvor.sk )
Ivana Koprdová: MOJE PRIIBEHY, tvorive pisanie pre deti (www.literarneihrisko.sk)
Zuzana Halečková (www.vini-italiani.sk
Mária Karlubíková ( www.klartec.sk
Mária Závodná ( www.klucktvojejkrase.sk
Stanislava Vrbová ( www.smrncshop.sk ) 
Dagmar Sliacka (www.developing-support.sk
Janka Šimkovičová ( www.cvicte.sk )
Nevija Trepačová: www.vianesvija.sk) Via Nesvija 
CD Kolo života 
Kamila Slašťanová( www.darcekove-vouchery.sk. )
Anna Berecová (www.kurzysitia.sk)
Združenie slovenských výrobcov piva a sladu (www.slovenskepivo.sk


Pozývame vás do fotogalérie, lebo je lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť či čítať:o)  http://www.ezeny.sk/e-zeny-v-obrazoch/rok-e-zien-december-2015

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie