Archív Rok E-žien 2016 Apríl

Marcelka Špalková

Marcelka Špalková

vyzdvihuje krásu žien pomocou štýlu. Vďaka farebnej typológii učí ženy vnímať, aké farby rozžiaria tvár a dodajú iskru. Nie len do tváre, ale aj do života. Naučí, ako používať strihy, doplnky tak, aby podčiarkli ženskosť a vyzdvihli prednosti. Budete prekvapené z toho, ako vám vytvorí v súčasnom šatníku nové kombinácie a pomôže vám ho pretriediť. S novými vedomosťami a novým pohľadom sa na seba a svoj štýl niektoré kúsky v šatníku nebudete už chcieť držať. Keď vás sprevádza pri nakupovaní cítite sa obletovaná ako Julia Roberts vo filme Pretty woman. Z obchodu si odnášate len to, čo vám dokonale sekne a podporí vašu osobnosť. Viac o Marcelke a jej krásnej práci sa môžete dozvedieť na www.stylnamieru.sk

Prečítajte si príbeh Marcely Špalkovej.

Zuzka Banášová

Zuzka Banášová

,,Som nezávislou národnou riaditeľkou Mary Kay a tejto práci - koníčku sa venujem už skoro 16 rokov. Vďaka možnostiam, ktoré som získala, som mohla napĺňať ďalšie moje sny, ako je práca s ľuďmi bez domova formou terénnej sociálnej práce a tiež som pôsobila tri letá ako dobrovoľníčka u Sestričiek Matky Terezy v Kalkate, čo bolo pre mňa veľkým darom."

Prečítajte si aj  Rozhovor so Zuzkou Banášovou.

 

Valéria Petrová

Valéria Petrová

,,Som obyčajná žena :o), z východu nášho krásneho Slovenska, ktorá si povedala, že svoju dušu už nikomu „nezapredá". Aj preto po období zamestnania, som sa rozhodla, že podnikanie je cesta. Nevediac kam ma cesta vedie, som na nej stretla Gabiku Revickú, ktorej dnes vďačím za to, kde som.. Niežeby ma priamo usmerňovala, len tak trošku šťuchla. Dnes radím iným ženám ako východná spojka E-žien, vravím im, že existuje priestor na realizáciu v podnikaní, školím podnikateľov-ubytovateľov ako prenajímať chaty a chalupy vďaka bohatým skúsenostiam v cestovnom ruchu, ale najviac sa venujem intrapodnikaniu.
www.petrova.tricio.sk 

Rozhovor s Valikou si prečítate tu.

 

Andrea Mozolova = AjaMo

Andrea Mozolova = AjaMo

,,Maľujem obrazy, tvorím a realizujem sa vo vlastnom ateliéri. Okrem toho vediem kurzy tvorby vlastného obrazu pre deti, mládež a dospelých. Som spolumajiteľkou reštaurácie Victoria v Pezinku, ktorá má okrem iného aj prívlastok 'galéria' mojich obrazov."

Mám za sebou pracovné skúsenosti a prax z väčších korporácií, ale po období „nemám na seba čas" som si ho našla práve pri návrate k maľovaniu (počas MD). Odvtedy cca 8 rokov žijem s tým. Od prvého ateliéru v 'hosťovskej' izbe, je to už 'seriózny' ateliér v tesnej blízkosti vlastnej reštaurácie. Kvôli vlastným deťom som vytvorila pred 3 rokmi 1.skupinku kurzu (aby neboli v ateliéri len s mamou :-) a dnes mi nestačí počet dní v týždni. Kurzom o vytvorení vlastného obrazu venujem čas v 9-tich skupinkách (5 detských, 4 dospelé). Práve k tým dospeláckym ma "dokopalo" moje prvé stretnutie s e-ženami pred 3 rokmi :-).

Dnes mňa, moju tvorbu a moje kurzy nájdete na FB Ajamo.

 

Rohovor s Andrejkou nájdete TU.

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie