Slovakia Going Zero Waste 2020

TRETÍ ročník interaktívnej konferencie o živote bez odpadu na Slovensku.

TRETÍ ročník interaktívnej konferencie o živote bez odpadu na Slovensku.

Uskutoční sa v priebehu septembra v Bratislave (Stará tržnica), predbežný dátum je stanovený na 27.9.2020.

Tento rok sa bude venovať témam ako zmeny systémov, pravidiel firiem a spoločností často s tisíckami zamestnancov, no hlavne nenápadným hrdinom, ktorí za týmito zmenami stoja. Ľuďom, ktorí prešliapavajú cestu, ukazujú smer a sú spúšťačmi celospoločenských zmien. Ľuďom, z ktorých niektorí sedeli na predchádzajúcich dvoch konferenciách možno rovno vedľa vás.

Podujatie bude zamerané na prvé lastovičky dosahujúce zmeny vo viacerých oblastiach, preberú sa inovácie napomáhajúce bezodpadovosti, a hlavne sa bude sústrediť na to, ako môže dosiahnuť človek z akejkoľvek pozície vo svojom prostredí naozaj veľkú zmenu.

 Podporiť toto podujatie príde Will McCallum, riaditeľ Greenpeace UK pre otázky oceánov a Bert van Son, zakladateľ MUD Jeans; okrem nich sa môžete tešiť na odborníkov ako Vojtech Vosecký, Andrea Basilová, Cyril Klepek a ďalších.


Na konferencii vystúpi 14 inšpiratívnych rečníkov v štyroch tematických blokoch od globálneho problému s odpadom, vrátane nastavenia systematických zmien, inovatívnych riešení, dobrých príkladov z praxe, až po zero waste fungovanie úspešnej celosvetovej firmy.

Počas prestávok bude pripravených 9 moderovaných diskusií, konzultantov a praktické sekcie o detailoch života bez odpadu, ako aj o udržateľnosti a ďalších súvislostiach, ktorým čelí naša spoločnosť v téme životného prostredia. Novinkou bude celodenný workshop, ktorý účastníkom poodkryje zákulisie recyklácie plastov.

Je pre vás pripravené celodenné občerstvenie a prísun tekutín.

Aj tento rok sú E-ženy mediálnym partnerom.

Pridajte sa k nám a prídite sa inšpirovať príbehmi ľudí, pre ktorých sa pojmy "bezodpadovosť" či " zero waste" stali súčasťou ich životov.

Atmosféru druhého ročníka si môžete pripomenúť v tomto videu, no najmä sa môžete tešiť na pokračovanie!

no alt

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info