Spolupráca E-žien – septembrové ocenenie

Spolupráca E-žien – septembrové ocenenie

Spolupráca E-žien – septembrové ocenenie

Zámerom E-žien je prepájanie biznisov našich členiek a vytváranie vašej vzájomnej spolupráce, ktorú veľmi rady vyzdvihujeme. Preto sme si pre vás (v duchu hesla nesúťažíme, spájame sa) pripravili pravidelnú mesačnú aktivitu – každý mesiac oceníme 1 príklad a výsledok vzájomného networkingu medzi členkami.

Tieto príklady budeme nielen uverejňovať na našom webe a fun page, ale každý mesiac vyberieme 1 z nich a oceníme hodnotným darčekom od niektorej z vás. Zároveň ocenená spolupráca dostane kvalitný pr priestor v podobe článku na našom blogu, newslettri, ako aj v printovej verzii časopisu Vitalita, nášho partnera. A to už stojí za to, čo poviete?

Posielajte nám preto príklady vašich spoluprác (tamara@e-zeny.sk), uveďte meno členky (aj viaceré) a výsledok – čo ste spolu vytvorili aj spolu s fotkou. Príklady budeme zbierať počas celého mesiaca a vždy na začiatku ďalšieho mesiaca vyberieme 1, ktorý náležite oceníme. Ak by ste chceli prispieť do tejto aktivity aj v podobe darčeka z vašej dielne, je to veľmi vítané, o promo sa postaráme:)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie