Pozývame vás na Inšpiratívnu besedu Tantra a TOK financií

Kedy: 17.10.2018 o 17:00 hod.

Miesto: Staré Mesto, Shangrila, Michalská 7 - na akciu je potrebné sa vopred prihlásiť

Cena: pre členky OZ a ich partnerov - 5 Eur, bežná cena - 10 Eur

Naši hostia: Lucia Pajszerová a Martin Vrabko - mimoriadne zaujímavý pár, ktorý sa dlhé roky venuje témam, ktoré by vás mohli zaujímať.  

LuciaLucia Pajszerová 

Tantra teacher training absolvovala v rokoch 2015-2016 pod vedením Mahasatvaa Ma Ananda Sarita, dlhoročnej súputníčky tantrického majstra OSHA.

Vyštudovala Liečebnú pedagogiku, momentálne je v poslednej fáze tréningu Proces Orientovanej Psychoterapie (Procesovej Práce), vedenom špičkovými svetovými odborníkmi v tejto oblasti.

"Cesta tantry je pre mňa cesta sebapoznávania, poznávania mojej a partnerovej sexuality, emočného prežívania, lásky, kreatívneho prejavenia sa, rozvíjanie intuície a cez toto všetko hlbšie prepojenie sa aj v partnerskom živote. Cez rozširovanie potenciálu nášho tela viesť čoraz väčšie množstvo životnej energie a tak zažívať čoraz viac zážitky zastavenia, prepojenia a jednoty. Spoločne s Martinom sme absolovovali viac tréningov Tantry a tiež párových techník ako prehlbovať vzťah a objavovať bežne nepoznané hĺbky sexuálneho spojenia partnerov. Svet tantrických workshopov a učiteľov pretkáva náš každodenný život a radi by sme tieto zážitky priniesli ľuďom ktorí majú o tantru záujem. Zároveň sa štúdium Procesovej Práce a Tantry prepája a možnosti sebapoznania dostávajú nové rozmery."

Viac o Lucii v rozhovore Evky Kubaščíkovej na našom blogu

Martin VrabkoMartin

Na základe viacerých podnetov sa rozhodol podeliť sa a zdieľať nadobudnuté skúsenosti v oblasti tantry. V roku 2016 úspešne ukončil Tantra Teachers Training – výcvik zameraný na výuku tantry, pod vedením Mahasatvaa Ma Ananda Sarita, dlhoročnej súputníčky tantrického majstra OSHA. Od roku 2016 pravideľne prednáša o Tantre a vedie víkendové tantrické semináre.

Absolvoval niekoľko ročných tantrický tréningov ako účastník aj ako asistent. Kurzy masáží zameraných prevažne na Indickú a východnú kultúru mu otvorili hlbšie poznanie o tele.

V roku 2015 Martin prijal Sannyas – cestu šírenia tantry a Oshovho učenia, so Sannyas menom Swami Dev Ninad. Rovnako pracuje ako fotograf a filmár so svetovými tantrickými učiteľmi na projektoch ktoré tantrickú cestu propagujú.  

Viac o aktivitách našich hostí nájdete na ich webe www.intimne-umenia.sk 

Ak si želáte zabezpečiť miesto na stretnutí, REZERVUJTE si ho čím skôr, počet miest máme limitovaný nakoľko máme event v komorných priestoroch.  

 

Ľutujeme, ale tento event je už naplnený. V prípade, že máte záujem o iný termín, napíšte nám na office@e-zeny.sk

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie