Vymeň starú za novú

Marcový knižný networking Ežien

Marec je mesiac, kedy oslavujeme nielen príchod jari, ale aj ženy a knihy zároveň. Preto sme si pre vás pripravili žena a knihanetradičné networkingové stretnutie, ktoré sa bude niesť práve v duchu žien a kníh.  Keď budete robiť jarné upratovanie, zahrňte do toho aj knižnicu, vytrieďte knižky, ktoré vám už poslúžili a vytvorte priestor pre nové. Doneste ich so sebou na výmenu a dovoľte, aby si vás nové knižky pritiahli. Vymeňte staré za nové. Koľko kníh prinesiete, toľko si môžete vziať. Ide o akýsi výmenný knižný bazár.  Ak nejaké knižky nenájdu svoju novú majiteľku, poputujú k Soni Borušovičovej Karvayovej do obecnej knižnice Veľké Kršteňany.

Posledný rok bol bohatý aj na nové knižné diela našich členiek, niektoré z nich nájdete aj v našej rubrike Knihy našich E-žien. Preto tie z vás, ktoré už napísali vlastné knižky, prineste si ich so sebou, bude priestor na ich predstavenie. Ak máte chuť ich ponúknuť za zvýhodnenú cenu ostatným dámam, bude to príjemný bonus tohto stretnutia.

Zároveň nám dámy z klubu Feng shui  prezradia, čo nás čaká počas nového čínskeho kalendára.

žena a kniha

Keďže na jar sú potrebné zmeny, urobili sme niekoľko aj my. Zmenili sme čas aj priestor. Na žiadosť viacerých z vás sme zvolili netradičný poobedný čas stretnutia, aby ste mali možnosť prísť bez detí (ak však predsa len nemáte tú možnosť, detský kútik je súčasťou priestoru). Takisto aj miesto stretnutia bude iné – Charovné miesto v Ružinove si nás pritiahlo svojou útulnou atmosférou.

Rezervujte si čas pre seba v kruhu ostatných žien a príďte 13.03.2018 od 14:00-16:00 do Charovného miesta. Vymeňte staré knihy za nové a obohaťte svoje kontakty a spolupráce o nové.

Stretnutie je určené pre členky OZ E-ženy, poplatok je 5 Eur. Prosím prihláste sa prostredníctvom Prihlášky nižšie.

 

Tešíme sa na vás a vaše knižky! :)

 

 

Prihlasovací formulár na marcový knižný networking E-žien

Ste členka OZ E-ženy?: *

Fakturačné údaje

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie