Z našich stretnutí

 Marcové stretnutie v rámci Roku E-žien bolo plné energie

marec03

Toľko nápadov, skúseností, dobrých rád, zdieľania a veselej nálady sme si už dávno neužili.  Júlia Lorencovič, prvá slovenská navigačná dôstojníčka je žena, ktorá  dokáže navigovať obrovské zaoceánske lode a zaparkovať s nimi s presnosťou na milimetre.  Barborka Kardošová píše skvelé knihy, scenáre a ako režisérka dokáže  tvorivo "navigovať" mnohé známe tváre televíznych obrazoviek. Dagmar Sliacka je bezpečným sprievodcom pre svojich klientov, ktorých koučuje a stojí pri nich, aj keď majú v živote práve búrky a strácajú smer. A Janka Šimkovičová dokázala v priebehu troch rokov vybudovať skvelý portál o zdraví, športe a zdravom životnom štýle, na ktorý si mesačne klikne viac ako 190 tisíc návštevníkov. Vidieť a zažiť, ako tieto krásne ženy, pôsobiace každá v úplne inej sfére podnikania, dokážu priamo na pľaci vytvárať synergie, zdieľať svoje skúsenosti, nápady a podporiť sa navzájom, bolo veľkým darom.

 

 marec01             marec02

Po skončení besedy s našimi hosťkami, sme začali "čeriť" Kruhy. Atmoféra spontánneho networkingu priniesla niekoľko nových a atraktívnych nápadov, možno budúcich spoluprác, priateľstiev. Viac z atmosféry stretnutia pripravujeme vo fotoreportáži Daji Turner. 

Pokračovanie Roka E-žien bude vždy druhý utorok v mesiaci.

Najbližšie stretnutie Rok E-žien bude 14.4.2015 od 17tej hodiny v Bratislave.

Napadá vám niečo? Inšpirujú vás myšlienky o networkingu?
Nájdite si čas a príďte medzi nás.:)

Stačí sa len prihlásiť na APRÍLOVÝ Rok E-žien.

Rok E-žien sa vydaril, v marci pokračujeme

Na prvé stretnutie našej novej aktivity Rok E-žien, prišlo cez šesťdesiat žien. Predstavili sme ambasádorku E-žien Andreu Trávničkovú a spolu s ňou sme hovorili o ceste k podnikaniu, odkiaľ prichádzame a kam smerujeme. E-ženy ako projekt a E-ženy ako jednotlivé osobnosti. Pokračovali sme príbehom Tamary Osaďanovej (bruncher.sk – raňajky do postele alebo zdravé jedlá na rôzne akcie) a Michaely Pribilincovej (pozitivnerozpravky.sk – audiorozprávky, ktoré nie sú strašidelné). Barbara Buľubašová a Adela Píšová nám prezradili, čoho sa máme vyvarovať a naopak, na čo sa sústrediť v roku 2015. Lunárny čínsky nový rok začal totiž práve 19.februára 2015. Obe dámy sa venujú Feng Shuej a sú predstaviteľkami jedného z prvých kruhov E-žien, ktoré v rámci našej novej webstránky vznikajú.

Aké nové aktivity sme na Roku E-žien predstavili

Vytvárame kruhy pre E-ženy - priestor, kde máte možnosť byť viac viditeľná práve tým, že predstavíte svojom podnikaní viac. O kruhoch a ich zámeroch si viac prečítajte v článku Kruhy E-žien. Spolu s novou aktivitou Rok E-žien sme oficiálne otvorili aj Inštitút vzdelávania E-žien, prostredníctvom ktorého vytvárame workshopy a semináre podľa tém, o ktoré nás najviac žiadate. Vďaka našim novým partnerom vytvárame priestor pre otázky odborného charakteru. Naše členky nám môžu prostredníctvom formulára posielať otázky rôzneho charakteru (ekonomika, účtovníctvo, vzťahy, nevšedné problémy). Vaše otázky sú pre nás témami. Neváhajte sa pýtať.

Pokračovanie Roka E-žien bude vždy druhý utorok v mesiaci

Najbližšie stretnutie Rok E-žien bude 10.3.2015 od 17tej hodiny v Bratislave. Predstavíme vám Júliu Lorencovič (jlnavigator.sk), našu prvú slovenskú navigačnú dôstojníčku, Dagmar Sliacku, koučku a špecialistku v oblasti personalistiky, ktorá sa v rámci svojej bohatej lektorskej praxi obchodným, manažérskym a komunikačným zručnostiam a Janku Šimkovičovú úspešnú autorku a majiteľku atraktívneho portálu Cvicte.sk o cvičení a zdravom životnom štýle. Dámy nám prestavia svoje podnikateľské príbehy, ktoré budú možno aj pre vás inšpiráciou. Hovoriť budeme nie len o úspechoch, ale aj neúspechoch, s ktorými sa na svojej profesionálnej ceste stretli.

Štvrtou hosťkou bude Barbora Kardošová, slovenská spisovateľka a filmárka, ktorá svoje podnikanie v oblasti nahrávania audio kníh len začína. Naše E-ženy dostanú priestor na to, aby jej poradili, ako podnikanie naštartovať. Výsledkom spoločného večera majú byť príklady, ako by sa dali rozmanité podnikania prepojiť a podporiť.

Napadá vám niečo? Inšpirujú vás myšlienky o networkingu?
Nájdite si čas a príďte medzi nás.:)

Stačí sa len prihlásiť na APRÍLOVÝ Rok E-žien.

Ako bolo na Roku E-žien? Pozrite si fotoreportáž z dielne Daji Turner.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie