Linda Bohušová

Linda Bohušová

fotografia administrácia webstránok

.

Moje webstránky:
www.lindabohusova.com 
FB: Linda Bohušová - Photographer

Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu:
K online podnikaniu ma inšpirovalo moje okolie, ktoré mi neprestajne tvrdilo, že mám talent vidieť to, čo iným zostáva nepoznané, a že by som mala pracovať na „svojom" a posúvať sa neustále vpred. Celé štyri roky po ukončení vysokoškolských štúdií som sa tomu bránila a tvrdila, že najdôležitejšia je istota a pravidelný príjem. Teraz chápem, že som sa mýlila. Najdôležitejšia je sloboda a možnosť venovať svoju energiu a čas tomu, čo nás najviac baví. Som rada, že som na to prišla pomerne skoro. :o)
Čomu som sa venovala pred podnikaním:
Pred podnikaním som pracovala ako Top Management Office Manager v nadnárodnej spoločnosti ponúkajúcej IT riešenia.

Čo som vyštudovala:
UCM v Trnave – odbor Masmediálna komunikácia, zameranie Fotografia.

V čom podnikám teraz:
Moje hlavné aktivity sú fotografovanie, retušovanie, grafika, tvorba webstránok... Ale priebežne sa púšťam aj do iných aktivít a do čohokoľvek, čo má pre mňa v tú chvíľu hodnotu a zmysel. :o)

V ktorej časti Slovenska pôsobím:
Bratislava

Ako mi pomáha moje online podnikanie:
Byť „online" je pre mňa v prvom rade možnosť ukázať každému, koho to zaujíma, časť z mojej tvorby a z môjho ja. Je to v túto chvíľu taká moja online prezentácia. Ale verím, že v budúcnosti budem mať možnosť podpísať sa aj pod aktívny portál, čoho sa však bude týkať – to je ešte vo hviezdach. :o)

Voľnočasové aktivity, ktorým sa venujem:
Mám rada umenie, divadlo, tanec (tancujem salsu, bachatu, kizombu ai.), zúčastňujem sa množstva kultúrnych a spoločenských aktivít, zbieram známky, šijem historické kostýmy, hrám na gitare, rada čítam knihy o histórii, milujem dokumenty, ale zo všetkého najradšej sa venujem fotografovaniu, retušovaniu fotografií a tvorbe jednoduchších webových stránok.

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info