Žaneta Hrubá

Žaneta Hrubá

Dvorná alchymistka E-žien Fytoterapia a prírodná medicína - poradenstvo Liečivé produkty a prírodná kozmetika Yharmony harmónia domova feng shui homestaging

Mojich Ttop 5 talentov: prepájajúci, jedinečnosť, zvedavý,budúcnosť, intelektuálny

Oblasť podnikania: 
Lekárnička na voľnej nohe.

Moje webstránky:
www.yharmony.sk 

Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu: 
Prvotnou príčinou na začatie podnikania bol čas. Čas, ktorý mi chýbal, čas venovať sa rodine. Zamestnanecký pomer mi nedával na výber, či bol piatok alebo sviatok, nikoho nezaujímalo, že mám choré dieťa. Ale deti tak rýchlo rastú! Rozhodla som sa preto zmeniť pomer času, ktorý strávim s rodinou a čas strávený „zašitá“ v práci.

Čomu som sa venovala pred podnikaním: 
Bola som verná svojmu vzdelaniu – farmácii.

Čo som vyštudovala: 
Odmalička som snívala o „miešaní mastičiek“ a pomáhaní ľuďom. Tento smer som zvolila už na SZŠ, odbor farmaceutický laborant, potom som pokračovala na Farmaceutickú fakultu a po nej automaticky nasledovala práca v lekárni. Dlhé, dlhé roky...

V čom podnikám teraz: 
Lekárenstvo počas 15 rokov mojej praxe radikálne zmenilo svoju tvár a moja duša alchymistu a liečiteľa v jednom nebola uspokojená. Práca s ľuďmi, poradenstvo, ustúpilo do pozadia, diskrétny priestor v lekárni je dnes už len formalita, lekárnik je zavalený hlavne administratívou. A že lekárnik – žena, môže byť zároveň aj mamou? Zamestnanecký pomer mi veľmi nedával na výber, či bol piatok alebo sviatok, nikoho nezaujímalo, že mám choré dieťa. Boli tu viaceré dôvody, prečo som odišla z postu farmaceuta v lekárni a stala som sa „lekárničkou na voľnej nohe“.

V roku 2013 som vdýchla život konceptu, a neskôr i značke prírodnej liečivej kozmetiky YHARMONY.  Filozofia YHARMONY je o harmónii, rovnováhe. Písmená Y v slove YHARMONY predstavujú Yin a Yang, ktoré vyjadrujú, že nič nie je len čierne alebo len biele, spolu tvoria jeden celok, navzájom sa prelínajú, rozdeľujú a spájajú, no stále sú v rovnováhe.

Slogan „Dosiahnime spolu rovnováhu!“ je prepojením dvoch misiek váh, kde na jednej strane sú príčiny vzniku problémov a na druhej strane možnosti ich riešenia. Tie okrem znalostí z lekárenstva dopĺňam aj  „nadstavbou“, svojimi vedomosťami z oblasti alternatívnej medicíny, homeopatie a základov tradičnej čínskej medicíny. Žijem heslom "Všetko so všetkým súvisí".

Pripravujem liečebnú, 100% prírodnú kozmetiku na vonkajšie použitie, miešam aj čajoviny a tinktúry podľa vlastnej receptúry na vnútorné použitie. Liečim telo i dušu (aj) pomocou aromaterapie. Veľkou časťou mojej práce je poradenstvo. Na každý zdravotný problém sa pozerám v súvislostiach, nepotláčam príznaky, ale hľadám príčinu. Špeciálnu pozornosť venujem aj užívaniu liečivých prípravkov v tehotenstve, pri dojčení, či pre malé deti, na prípadné kontraindikácie (nevhodnosť použitia) vždy upozorňujem.

Na želanie a s podporou E-žien som vytvorila kolekciu pre ženy - HARMÓNIA ŽENY.

V ktorej časti Slovenska pôsobím: 
Najmä v Bratislave a okolí, uprednostňujem osobné, na mieru šité poradenstvo. Ale poskytujem konzultácie aj cez mail či sociálne siete a prípravky viem zaslať kdekoľvek na Slovensko.

Ako mi pomáha moje online podnikanie: 
Pracovný čas si teraz viem prispôsobiť a zadeliť podľa potrieb zákazníkov, ale zároveň i potrieb mojej rodiny.

O mojej rodine: 
Som mamou dvoch krásnych a šikovných chlapcov. Ich rôznorodé záujmy si vyžadujú môj čas a organizáciu, o to viac, že manžel trávi veľa času na pracovných cestách.

Iné moje pracovné aktivity:
Venujem sa aj harmónii domova z pohľadu východnej filozofie Feng Shui. Je to učenie, ktoré nám pomáha zosúladiť sa s prírodou, a učí nás vniesť prírodu do svojho obydlia. Feng Shui prináša rovnováhu do všetkých oblastí života, dáva do súladu energiu prostredia s našou osobnou energiou.

Voľnočasové aktivity, ktorým sa venujem:
Svoj voľný čas sa snažím venovať svojej rodine, ale i priateľom, cvičím jógu a vzdelávam sa, rozširujem si obzory:)

Pracovné výsledky môjho podnikania:
Pozitívna spätná väzba spokojných zákazníkov, čoraz viac stabilných, vracajúcich sa zákazníkov, dôvera v moje znalosti a liečivé produkty YHARMONY.

Ciele, priania, posolstvá:
Mojím cieľom je prinášať kvalitné poradenstvo v oblasti prírodného liečiteľstva, šíriť myšlienku celostnej medicíny, zvýšiť povedomie o službách a  produktoch YHARMONY, aby mohli pomôcť čo najväčšiemu počtu zákazníkov :)

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie