Slávka Halčáková

Slávka Halčáková

voňavé konzultácie zdravého životného štýlu herečka

čestná členka nášho združenia

Moja webstránka:
www.slavkahalcakova.sk


Vyštudovala som VŠMU - ČaBF, odbor herectvo, a hrala som takmer vo všetkých bratislavských profesionálnych a alternatívnych divadlách.

V oblasti osobného rozvoja som vytvorila zážitkový tvorivý seminár „Esencie emócií - skryté talenty v nás", prvý krát som ho viedla v Šamoríne 5. - 6. februára 2011.

Venujem sa „voňavým konzultáciám", ktorých účelom je pomáham klientom nájsť odvahu uchopiť a uplatniť svoj talent, spojiť sa s vlastným potenciálom a tvorivosťou. Pomáham porozumieť zraneným emóciám, vystopovať mentálne programy, ktoré nás oberajú o energiu na ceste k zdravému životnému štýlu. Odporúčam nástroje k sebarealizácii, k zdravým vzťahom, ku kariére a k životnému zámeru. Po spoločnom rozhovore vytváram na mieru pre klienta harmonizujúcu voňavú esenciu.

Pracujem s prírodnými voňavými silicami, s farebným systémom Aura-Soma, s alchymickými parfémami Rafaella, s vibračnými esenciami z brazílskeho dažďového pralesa - Araretama a s vlastnou inšpiráciou. (Súčasťou odporúčaní sú informácie o metódach, kurzoch, seminároch, afirmáciách, o knihách, o kontaktoch na terapeutov, na odborných konzultantov, na ekologické a iné organizácie, systémy a alternatívne liečebné prostriedky, základné poradenstvo zdravej stravy a výživy a.i.)

Aktuálne ma môžete vidieť v SND ako Annu Kareninu v hre Anna Kareninová, V troch sestrách ako Mášu, v divadle Aréna v hre Mikve a v divadle GuNaGu v najnovšej tímovej autorskej hre „Čakanie na Gotta", alebo v predstavení Sex, Mobil a Rock and Roll.
Na novej slovenskej internetovej televízii super sk. ma môžete vidieť od apríla 2011.
Hrala som v prvom slovenskom tv 3D filme „Projekt Alfa", uviedla ho Slovenská televízia.
Hosťujem na CD Juraja Turteva A Judity Kaššovicovej „Krajina ticha..."
Produkovala som a režírovala vlastné autorské predstavenie „Esencia divokej ženy" v divadle L a S , ktoré som si sama napísala a v ktorom som aj hrala, spievala a tancovala.
Debutovala som vo filme Modré z neba, v SND hlavnou rolou, Čechovovou „Čajkou", hrala som v seriáloch Zborovňa, Panelák, Rádio a i.
Bola som prvou moderátorkou hudobnej relácie Deka Hity v TV Markíza.
Vo Fun Rádiu som moderovala reláciu o časopise Elle, v Rádiu B1 som mala vlastné recesistické relácie „UFO", „Rebecca".

Som členkou Medzinárodnej asociácie farieb pre vedu, umenie a vzdelávanie (ASIACT)

Som študentkou „Školy čuchu", ktorú vedie farmaceutka a fytoterapeutka PharmDr. Petra Hlavatá, zakladateľka prírodného alchymického systému Rafaella a Aura-Soma praktikant.

Som zakladateľkou festivalu zdravia, tvorivosti a poznania „Svetlo Zeme", ktorý som prvý rok aj produkovala. Dnes festival pokračuje pod názvom Dych Zeme.

Posledné roky sa venujem témam, ktoré súvisia s trvalo udržateľnými princípmi života, spojené s prírodou, ekológiou, s človekom, s rozvojom nových informácií a vedomia, s čistými technológiami a tvorivým osobným rozvojom.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie