Mirka Števková

Mirka Števková

marketing social media poradenstvo mikropráca

.

Moja webstránka:
www.jaspravim.sk 

Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu:
K on-line podnikaniu som sa dostala plynule s dobou a nástupom on-line života, videla som v tom otvorené dvere a príležitosť.

Čomu som sa venovala pred podnikaním:
Venovala som sa devalvácii môjho drahocenného času na vysokej škole...keďže podnikám odkedy som vytrčila päty z inštitúcií :).

Čo som vyštudovala:
Marketing, manažment, ale v podstate celý čas matiku, ktorá sa skrývala pod názvami ako štatistika, analytické metódy, matematicko-štatistické analýzy ... dodnes mi nie je jasné, ako som sa to mohla naučiť - mala som sa naučiť radšej kresliť z toho by boli aspoň pekné obrazy - matiku som po výške teatrálne spálila.

V čom podnikám teraz:
Venujem sa prioritne marketingu, social media, on-line, ale aj offline poradenstvu, pomáham nájsť skrytý potenciál a otváram nové možnosti viď www.jaspravim.sk.

V ktorej časti Slovenska pôsobím:
Fyzicky sa nachádzam momentálne v Bratislave, ale klientov mám aj v Austrálii - vďaka-bohu za online dobu.

Ako mi pomáha moje online podnikania:
Akurát včera som rozmýšľala nad tým, čo by som robila, keby vypli prúd .....a internet

Môj bonus pre členky OZ E-ženy:
30% zľava na poradenstvo v oblasti komunikácie značky na sociálnej sieti Facebook

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie