Kamila Slašťanová

Kamila Slašťanová

internetový marketing

.

Moje webstránky:
www.menucka.sk 
www.umelecka-agentura.sk 
www.gastromagazin.sk 
www.darcekove-vouchery.sk 

kamila.ezeny.sk 

Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu:
Pracovala som v tejto oblasti už 15 rokov, špeciálne v internetovom marketingu reštaurácií. Veľmi ma to baví, páči sa mi najmä flexibilita, ktorú online podnikanie ponúka.

Čomu som sa venovala pred podnikaním:
Ako píšem vyššie, pracovala som pre iné spoločnosti, ale vždy v tejto oblasti. Najskôr to bol portál Menu.sk, kde som začínala ako asistentka ešte popri škole. Keď portál v roku 2007 predali, venovala som sa rok a pol mojej umeleckej agentúre Camille a následne som pôsobila vo firme, kde som mala na starosti portál Obedovat.sk, gastro sekciu na portáli ZlavaDna.sk a neskôr aj vtedy nový projekt Bookio. Po odkúpení portálu Obedovat.sk spoločnosťou Zomato som ešte pár mesiacov zotrvala vo firme na projektoch ZlavaDna a Bookio ale po čase som odišla a spustila Menučka ako reakciu na vzniknutú situáciu po zrušení Obedovat.sk

Čo som vyštudovala:
Fakultu medzinárodných vzťahov na Ekonomickej univerzite v Bratislave a pred tým Gymnázium Metodova.

V čom podnikám teraz:
Opäť gastro portál, ale tentokrát vlastný - www.menucka.sk je internetový portál, zameraný zatiaľ najmä na ponuku denného menu v reštauráciách. K nemu máme pridružený gastro magazín - www.gastromagazin.sk, kde uverejňujeme články z oblasti gastra a tiež prevádzkujem e-shop www.darcekove-vouchery.sk, kde sú na predaj darčekové poukážky do štýlových a overených reštaurácií a na iné kvalitné služby.

V ktorej časti Slovenska pôsobím:
Bývam v Pezinku, pracujem prevažne v Bratislave, ale portál je celoslovenský, takže v podstate pôsobím na celom Slovensku.

Ako mi pomáha moje online podnikanie:
Ak nerátam brigády popri štúdiu na strednej a moju umeleckú agentúru, celý život pracujem v online prostredí. Na projektoch vo firme Aston ITM ako boli Menu.sk, Svetvoni.sk (prvá online parfuméria), Etravel.sk (prvá online cestovka) či weboch firiem a rôznych asistenčných prácach som sa naučila množstvo základných vecí v tejto oblasti. Administratíva, financie, operatíva, obchod, vývoj, komunikácia, či personalistika.. a to všetko mi následne pomohlo aj v ďalšom pôsobení vo firme Creative Web. Po založení vlastnej firmy bolo prirodzené ostať v tejto oblasti. Pomáha mi tým, že sa dá robiť odkiaľkoľvek, ponúka flexibilitu a slobodu.

O mojej rodine:
Som vydatá, mám manžela Ondreja a dve deti - syna Ondrejka (2013) a dcérku Karolínku (2017). Vďaka podpore manžela je možné aby som sa popri deťoch mohla venovať aj svojej firme, za čo mu ďakujem.

Iné pracovné aktivity:
Ako som uviedla vyššie, mám ešte agentúru Camille - www.umelecka-agentura.sk a tiež občasne pomáham manželovi s jeho príležitostnou aktivitou, popri práci na finančnej správe si občas odbehne niečo odmoderovať, takže kvázi manažérka moderátora :). Viac o ňom na jednoduchom webe (tiež mojej výroby ale už dávnejšie) www.ondrejslastan.sk. Pred Vianocami 2015 som tiež spustila eshop na predaj darčekových voucherov najmä do reštaurácií... po vzore zľavových portálov, ale bez zľavy - ponúkame vouchery do lepších reštaurácií na určitú sumu, ktorá platí na a la carte, takže to je skutočne vkusný a elegantný zážitkový darček, ktorý verím, že poteší každého. Potešujúce je, že počet objednávok neustále rastie.

Voľnočasové aktivity:
Momentálne popri práci a deťoch veľa času nie je, ale mám rada spoločné prechádzky, návštevy rôznych reštaurácií, kde majú aj detské ihriská, šport ako plávanie, tenis, trošku hra na gitare, spev, cudzie jazyky, organizovanie koncertov,.. ako to tak teraz píšem, uvedomujem si že sú to záľuby z minulosti, na ktoré žiaľ teraz vôbec nie je čas. Verím, že sa k nim opäť vrátim.

Pracovné výsledky môjho podnikania:
Za päť rokov fungovania portálu Menučka.sk, máme cca 260,000 návštev mesačne a cca 400 zazmluvnených reštaurácií a návštevnosť ako aj počet klientov a povedomie o portáli stále rastie, z čoho sa teším, aj keď plány boli odvážnejšie. Darcekove-vouchery zaznamenávajú každoročne 100% nárast obratu čo tiež považujem za úspech.

Ciele, priania, posolstvá:
Cieľom je asi ako možno viacerých z vás - žiť život podľa vlastných predstáv, robiť to, čo ma baví, a mať zároveň dostatok času aj na rodinu a priateľov. Áno, je to trošku klišé, ale je to tak.

Moje bonusy pre E-ženy/ako spolupracujem s E-ženami:

moja ponuka pre všetky E-ženy: Rozhovor v magazíne Menucka.sk, súťaž na facebooku a darčekové poukážky na Darcekove-vouchery.sk

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie