Miroslava Kromková

Miroslava Kromková

poradenstvo v oblasti zdravého životného štýlu fitness motivácia cvičenie pre ženy regulácia hmotnosti

.

Moje webstránky:
www.fitcurves.sk

kyra.ezeny.sk

Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu:
online podnikanie nemám :-(, moje je face to face :-)

Čomu som sa venovala pred podnikaním:
študovala som :-)

Čo som vyštudovala:
marketingový manažment EUBA

V čom podnikám teraz:
ženské fitnescentrum - fitness, poradenstvo v oblasti zdravého životného štýlu, vzdelávanie

V ktorej časti Slovenska pôsobím:
Bratislava

Ako mi pomáha moje online podnikanie:
moje podnikanie mi pomáha nájsť samu seba a môj potenciál, pomáha mi plniť sny nielen moje, ale aj mnohých ďalších ľudí :-)

O mojej rodine:
single, FitCurves je moja rodina :-)

Voľnočasové aktivity, ktorým sa venujem:
hudba, knihy, vzdelávacie semináre, príroda, bike, joga, beh, tanec (salsa, bachata, kizomba)

Pracovné výsledky môjho podnikania:
výsledky členiek a inštruktoriek fitnescentra, zlepšenie ich životného štýlu a zdravia, dosiahnutia ich výsledkov nielen v ich fitness cieľoch. V neposlednom rade moje podnikanie zmenilo aj mňa - pre bližšie info o mne prikladám môj príbeh s FitCurves nižšie.

Ciele, plány, priania, posolstvá:
pomôcť sebe aj ostatným nájsť v živote rovnováhu, spokojnosť a nachádzať radosť zo života v každom okamihu :-)

Môj bonus pre členky OZ E-ženy:
66 % zľava zo vstupného poplatku FitCurves Ružinov a taktiež 50 % zľava na Program regulácie hmotnosti FitCurves Ružinov

 

Moj príbeh:

My love, my passion, my life – FitCurves 
Každý z nás vo svojom živote hľadá niečo, kde sa môže uplatniť, bude užitočný, no na druhej strane i niečo, čo bude mať rád a bude mu prinášať radosť. FitCurves je pre mňa všetkým, po čom som vždy túžila. Je mojim hobby, mojou neustálou výzvou, priestorom, kde som našla nielen samu seba, ale aj množstvo skvelých priateľov. Pomocou FitCurves som zistila, kým vlastne som a čo všetko dokážem.
V mladosti som tancovala vo folklórnom súbore a doteraz si pamätám eufóriu, ktorú som vtedy pociťovala. Bolo to nielen tým, že pohyb a tanec ma bavil, ale mohla za to aj sila celej komunity. Vnímala som náš súbor ako hromádku pozitívnych detí, ktorí si vo všetkom pomáhajú a tvoria dokonalý celok a svojim predstavením vedia vyčariť úsmev na tvári druhým ľuďom a to mi prinášalo nesmiernu radosť. Podobné pocity zažívam aj teraz...
Vo FitCurves som začala pracovať ako inštruktorka v roku 2008 a postupne som popri štúdiách cestovného ruchu a marketingového manažmentu prichádzala na čaro práci v tejto oblasti. Zistila som, že to nie je len o oblasti fitness, v ktorej vzdelávať sa ma baví, ale našla som v tom aj psychológiu, marketing a veci naučené počas štúdia som postupne mohla aplikovať i na pozícii manažérka FitCurves. V roku 2014 sa mi naskytla možnosť odkúpiť jedno z bratislavských fitnescentier a po dlhých zvažovaniach sme spolu s mojou kamarátkou Grétkou výzvu prijali a stali sa tak majiteľkami FitCurves Ružinov. A ja viem, že som urobila správne rozhodnutie...
FitCurves je fitnessclub, kde ženy rôzneho veku, fitness levelu a rôznych zdravotných obmedzení dokážu dosahovať svoje ciele. Odchádzajú s úsmevom, lekári ich chvália, pretože ich výsledky sa zlepšujú a lieky sa postupne strácajú z ich života, nachádzajú medzi sebou nové priateľky a náš inštruktorky veľakrát pohladia slovami, že sa im vďaka nám a FitCurves zvýšilo sebavedomie, majú väčšiu silu a chuť do života, sú pozitívnejšie, zdravšie, krajšie a fit.
FitCurves pomáha mnohým ženám a ich rodinám zlepšovať kvalitu života, zlepšovať životný štýl a budovať tak krajší, zdravší a pozitívnejší svet. A ja som šťastná, že môžem byť súčasťou.
Mne osobne okrem iného pomohlo FitCurves byť viac v rovnováhe, naučilo ma trpezlivosti, byť prístupnejšou, zlepšiť nielen stravovacie návyky, ale odnaučilo ma aj fajčiť a v neposlednom rade – usmievam sa určite častejšie. Naučila som sa mnoho nielen o tele, jeho fungovaní, o zdraví, ale vďaka FitCurves môžem aj naďalej tancovať prostredníctvom kruhovej Zumby, ktorú vyučujem, učíme ženy postupnými krokmi pomocou programu „Predbehni samu seba" zvládnuť BEH, pomáham vzdelávať ďalšie inštruktorky, ale aj členky a učíme sa spoločne posúvať naše hranice.
FitCurves je team odborníkov. A aj napriek tomu, že sama vo FitCurves cvičím už osem rokov, stále je to pre mňa zábavné. Vidím i sama na sebe neustále výsledky tohto cvičenia. Keďže byť majiteľom FitCurves je celkom časovo náročné, vyhovuje mi, že je to rýchle cvičenie a odporúčam všetkých ženám, ktoré si vážia svoj život, chcú ostať zdravé nielen fyzicky, ale aj psychicky.
Rada uvediem aj zopár faktov a čísiel. Nikdy som síce nemala nadváhu, no nedá sa povedať, že by som v minulosti bola so sebou spokojná. Moja najvyššia váha 57 kg mi už priniesla pretekajúce brucho cez nohavice a rozhodený metabolizmus od skúšania diét a hladovania... Teraz sa už dlhodobo pohybujem medzi 51 -53 kg, jem pravidelne viackrát za deň a všetko, čo mi chutí. Zdá sa že 4 kg je nič moc.... možno, no snáď presvedčí fakt, že viac svalovej hmoty mi pomohlo na obvodoch dať dole 45 cm a znížila som percento telesného tuku o 6 %. To znie už lepšie, čo? Čo viac dodať...

FitCurves je miesto, kde sa plnia sny.
FitCurves je mojou rodinou - komunitou skvelých ľudí – priateľov.
FitCurves je mojou výzvou i uspokojením.
FitCurves je mojim poslaním.

Tak neváhaj a pridaj sa k nám, pretože Je skvelé byť vo FitCurves.
Kyra
(Miroslava Kromková)

 

Táto stránka používa cookies. Viac info