Daša Luknárová

Daša Luknárová

public relation event management organizácia konferencií, seminárov organizácia spoločenských a športových podujatí sponzoring

.

Čomu som sa venovala pred podnikaním:
Pracovala som v PR agentúrach ako PR manažérka. Organizovala som mnohé tlačové konferencie, eventy, športové i spoločenské podujatia. Bolo to mojím zmyslom i náplňou života. Spoločenský život a neustály ruch, stres a aktivity som opustila až pri mojich materských povinnostiach.

Čo som vyštudovala:
Ekonomická univerzita v Bratislave - Fakulta podnikového manažmentu.

V čom podnikám teraz:
Public relation, Event management, Organizácia konferencií, seminárov, Organizácia spoločenských a športových podujatí, Sponzoring

V ktorej časti Slovenska pôsobím:
Bratislava a okolie

Ako mi pomáha moje online podnikanie:
Pracujem hlavne z domu, čo mi umožňuje prispôsobiť si môj time management rodine, deťom a práci. Niekedy je to náročné, ale nevedela by som si už predstaviť, že by som bola zavretá niekde v kancelárii a cvakať kartičky s časom.

O mojej rodine:
Mám dve prekrásne detičky. Syna Lukyho, ktorý sa rozhodol venovať hokeju a hokejbalu a my ho v tom s manželom podporujeme. Dcéra Hanka sa zase dala umeleckým smerom a baví ju tanec, balet a hudba. Skĺbiť tieto dva detské životy s rodičovským je niekedy poriadna drina, ale o to je to krajšie a som šťastná, že môžem tráviť čo najviac času s mojimi deťmi.

Iné moje pracovné aktivity:
"iné" pracovné aktivity sú v štádiu príprav a keďže ešte nie sú úplné ... rada sa s vami o ne podelím až keď bude ten správny čas.

Voľnočasové aktivity, ktorým sa venujem:
Venujem sa hlavne mojím deťom, ktoré sa stali zmyslom môjho života. Pohľad na ich šťastnú tvár, keď Luky dá gól, alebo sa Hanka klania pred tlieskajúcim publikom je pre mňa energiou, ktorá ma neskutočne dobíja. Okrem toho rada varím, pečiem a vymýšľam nové recepty. Na stretnutia, párty alebo turnaje vždy prinesiem nejaké koláčiky, ale už dopredu kričím: " Nepýtajte odo mňa recept!  Proste, keď pečiem alebo varím je to mnohokrát tak, že si prečítam 3 – 4 recepty a vznikne piaty :-D  Okrem toho rada cestujem i fotím.

Pracovné výsledky môjho podnikania:
Počas mojej práce v PR agentúrach som organizovala tlačové konferencie pre klientov z rôznych oblastí, športové podujatia – niekoľko ročníkov futbalového turnaja mladších žiakov McDonald's Cup, Deň otvorených dverí a event pre Europapier, kampane pre farmaceutické spoločnosti... Najviac ma však bavilo organizovanie akcií pre deti, pri ktorých som ostala až do súčasnosti a s nimi sú spojené aj moje ďalšie plány.

Okrem toho pripravujem pravidelné offline stretnutia pre E-ženy. Organizácia Roku E-žien je zakaždým pre mňa veľmi krásnym zážitkom. Teším sa na stretnutia, ktoré sú plné inšpirácií, nápadov, zábavných chvíľ a vzniku nových priateľstiev a spoluprác.

Ciele, plány, priania, posolstvá:
V mojom živote mám vždy pred očami tieto tri múdrosti, ktoré sa mi spájajú s určitými ľuďmi, zážitkami a spomienkami.
"Život je ako tabuľka čokolády, nikdy nevieš, čo si rozbalíš!"
"Šťastie človeka spočíva v dosahovaní šťastia!"
"Nikdy nerob druhým to, čo nechceš aby druhí robili tebe!"

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info