Katarína Serinová

Katarína Serinová

finančné poradenstvo podnikateľské poradenstvo účtovníctvo finančné vzdelávanie detí a mládeže tvorba hand made šperkov a doplnkov

.

Moje webstránky:
www.poradenskecentrum.sk 
www.spolocenstvopoznania.sk 
www.katarinaserinova.sk 

carolka.ezeny.sk

Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu:
K on-line podnikaniu ma inšpiroval vývoj v mojom hlavnom odvetví, kde sa on-line predaj čoraz viac presadzuje. Okrem toho je internet úžasný nástroj, ktorý umožňuje pracovať takmer kdekoľvek a kedykoľvek. Dáva množstvo možností. Kto dnes nevyužíva internet v podnikaní, ako keby nebol.

Čomu som sa venovala pred podnikaním:
Pred vznikom mojej spoločnosti KPS Poradenské centrum s.r.o., som pracovala v komerčných bankách na rôznych pozíciách a krátky čas učila na Ekonomickej univerzite v Bratislave.

Čo som vyštudovala:
Ekonomická univerzita, Fakulta podnikového manažmentu.

V čom podnikám teraz:
Môj hlavný biznis je finančné a podnikateľské poradenstvo, a zároveň vediem účtovníctvom niekoľkým spoločnostiam. Som znalkyňa v odvetví Účtovníctvo a daňovníctvo. Okrem toho cestujem po svete a píšem blogy zo svojich ciest. Napísala som tri e-knihy, z ktorých sú dve vydané aj v tlačenej forme.

V ktorej časti Slovenska pôsobím:
Bývam v Bratislave, klientov mám po celom Slovensku.

Ako mi pomáha moje online podnikanie:
Pomáha mi rozširovať okruh klientov, ale najmä ma posúva dopredu, nakoľko sa stále učím nové veci a pracujem na sebe.

O mojej rodine:
Som slobodná a bezdetná.

Iné moje pracovné aktivity:
Venujem sa finančnému vzdelávaniu detí, mládeže a dospelých, a tiež novému projektu Mládež proti rasizmu o formách potláčania ľudských práv. Na tieto aktivity máme s bratom založené občianske združenie Spoločenstvo poznania o.z. Vytvorili sme jedinečné pexeso finančnej gramotnosti.

Voľnočasové aktivity, ktorým sa venujem:
Vo voľnom čase sa venujem mojim trom neteriam a ostatným členom rodiny, cestovaniu, stretávaniu sa s priateľmi a športu.

Pracovné výsledky môjho podnikania:
Množstvo spokojných klientov, dlhoročná existencia spoločnosti, to sú výsledky môjho podnikania, na ktoré som hrdá.

Ciele, plány, priania, posolstvá:
Mojím cieľom je užiť si život naplno, v práci, a aj v súkromí.

Môj bonus pre členky OZ E-ženy:
10% zľavu z cenníkových cien + zdarma audit existujúcich poistných zmlúv E-žien

15% zľava na knižku Rukoväť (nielen) pre začínajúceho podnikateľa - pre uplatnenie zľavy ma kontaktujte na office@poradenskecentrum.sk

Anotácia knihy Rukoväť (nielen) pre začínajúceho podnikateľa:
Máte výborný nápad a neviete ako začať svoje podnikanie? Potrebujete vedieť, aké sú výhody a nevýhody živnosti alebo spoločnosti s ručením obmedzeným? Strácate sa v nájdených informáciách na internete a v zložito napísaných zákonoch? Nezúfajte. V knihe Rukoväť (nielen) pre začínajúceho podnikateľa nájdete odpovede na tieto a mnoho iných otázok ohľadom podnikania na jednom mieste. Autorka, znalkyňa v odvetví Účtovníctvo a daňovníctvo, zhrnula svoje 13 ročné praktické skúsenosti z podnikateľského poradenstva a účtovníctva do knižky, ktorá vás zorientuje v základných pojmoch a otvorí vám dvere do sveta podnikateľov. Prosím, vstúpte.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie